معرفی بازی های اکشن (1) - 5.0 out of 5 based on 1 vote
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معرفی بازی های اکشن (1)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری همیشه سیستم های کامپیوتری بخاطر تقریباً قدرت بیشتر خود نسبت به کنسول های بازی در صدر رده انتشار بازی برای سیستم خود بوده اند. جامعه ای که بازی های خود را روز به روز در حال گسترش دادن است در حال حاضر کمپانی برنده است که بتواند امتیاز رضایت بیشتری از کاربر بگیرد. خوشبختانه در این سال میلادی با سیاست ها و امکانات جدید، کمی بازار بازی های سیستمی را قوت و مدرنیته بخشیده است.

معرفی بازی های اکشن (1)

یکی از سیاست ها پابلیک بودن گیمینگ آن است یعنی می توانید با متصل کردن کامپیوترها به هم یا متصل کردن از طریق سرور با هم بازی کنید.یکی از ضعف های بازی کامپیوتری کم بودن توجه به حق کپی رایت است. ولی هنوز هم می توان طعم لذت را بازخورد صدای صفحه کلید کامپیوتر یا موس تجربه کرد حتی با سیستمی با گرافیک کمتر ولی همان داستان و همان گیم پلی! کلاً سیستم گیمینگ چیز جذابی است که این نسل و یک نسل قبل تر ما تجربه کرده اند ولی گیمینگ آنلاین چیزی است که فقط ما تجرب اش کردیم که چه لذتی دارد 10 نفر متصل به یک سرور در 10 خانه با 10 نفر دیگر همزمان مسابقه بدهند و تلاش کنند امتیاز خود را بالاتر ببرند.

معرفی بازی های اکشن (1)

در این لیستی که ما برای شما آماده کرده ایم اسامی مثل فار کرای 3 و فز را مشاهده خواهید کرد که جدا از گیم پلی فوق العاده آنها بخش چند نفره و متصل به سرور آنها حس خیلی خوب سرگرمی با طعم لذت را به کاربر القا میکند خصوصا اگر طرفدار بازی های اول شخصی مثل جی تی آی باشید سردرگمی با طعم لذت را میتوانید کامل در درون قسمت آنلاین این بازی حس و تجربه کنید. خیلی ها معتقدند که بعد از انتشار اولیه یک گیم پس از مدت های زیادی آن بازی طرفداران را جذب خود کرده و آن‌ها را ترغیب به ادامه بازی و چندین بار تکرار کردن این مراحل برای لذت بیشتر و فهمیدن تمام جزئیات بازی می کند و این خودش یک مزیت دیگر برای سیستم کامپیوتری است که این کار را راحت می توان در آن انجام داد.

معرفی بازی های اکشن (1)

DayZ

این بازی که در دو کنسول پلی استیشن و پی سی منتشر شده است. نسخه دیگر بازی آرما است که به تنهایی توانست انتشار یابد و بازخورد بسیار خوبی از کاربر بگیرد. این بازی یک بخش چند نفره دارد که یک فضای جهان آزاد زامبی محور به شمار می آید که تجربه ترس و زرنگی را برای شما به ارمغان می آورد. تا به حال بازی تولید نشده بود که به این خوبی حس ترس از زامبی هارا برای کاربر به ارمغان بیاورد چرا که شما در این بازی به کمک دیگران به جنگ با زامبی ها خواهید رفت تادنیا را در برابر زامبی ها حفظ کرده و آنها را از بین ببرید. فروش بسیار خوب این بازی مهری بر محبوب بودن آن زد ولی هر چند که باگ های بعضاً بزرگ و ناچیز در آن دیده می شود ولی می توان آنهارا تحمل کرده و به پلی کردن بازی خود ادامه بدهید. فروش بسیار بالای آن که نزدیک به سه میلیون نسخه در سیزده ماه به فروش رفت همه را متعجب کرده و آنهایی که شک برای خریدن این گیم داشتند هم شک خود را زیر پا گذاشتند. این بازی افتخاری برای شرکت سازنده خود شده تا آن را بالا بکشید و بتواند آن را در دنیای گیمینگ و بازی آنلاین تحت سرور مطرح کند. این بازی مثال خوب از یک بازی تحت سرور داستانی عالی است که میتواند حس خوبی را موقع بازی با سیستم به شما القا کند.

معرفی بازی های اکشن (1)

Diablo3: Reaper of Souls

بازی بسیار معروف و بسیار جذابی که با گیم پلی فوق العاده اکشن و داستان اکشن تر آن توانست بار دیگر سری بازی های دیابلوی کمپانی بلی زارد را به اوج خود برساند. این بازی در پلتفرم‌های مختلفی منتشر شده است که از جمله آن همان کنسول پلی استیشن و پی سی است که بهترین بازخورد را باز میتوان از آن در پی سی گرفت. در این بازی با قهرمان هایی مواجه خواهید شد که برای زنده ماندنشان تلاش می کنند تا به دخمه هایی دست پیدا کنند که در آنها گنجی بزرگ وجود دارد.این مبارزه با مبارزات بسیار قوی و ایتم های بی‌شماری که دارد دیگر حرفی برای گفتن به رقبا نمی‌ گذارد و اصلاً کاری با دیگر رقبا ندارد و همیشه حرف اول را در این ژانر میزند. سه سال بعد انتشار این گیم با دادن یک بسته الحاقی شرکت سازنده این بازی توانست بازی را از مرحله اذیتت کنده به مرحله جذاب برساند و مخاطب‌های زیادی برای خود جذب کرده و در این عرصه بماند و به حدی پیشرفت کند که حالا گیمی به این جذابی را ارائه دهد. این بازی به نحوی جذاب است که دیگر رقبا نمیتوانند با آن رقابت کنند چون شرکت سازنده این بازی برای مخاطب احترام بسیار زادی قائل است و تا بحال 11 بسته الحاقی برای ای بازی منتشر کرده است تا روز به روز گیم پلی آن را جذاب تر و مشکلات احتمالی را برطرف سازد. بسته الحافی که به عنوان درنده ارواح وارد این بازی شد توانست بازی را از منجلاب منتقدین نجات داده و به سوی جذابیت هدایت کند.

معرفی بازی های اکشن (1)

DOTA 2

اگر حتی کمی در مورد بازی های چند نفره بدانید قطع اسم دوتا را شنیده اید چرا که این فقط یک بازی نیست یک دنیای پر هیچان و نامنتاهی برای غرق شدن کاربر درونش است که کاربر ساعت ها بدون خستگی و افت کیفیت بازی می تواند به آن ادامه داده و خسته نشود و همچنان لذت اولیه را ببرد. چرا گفتم دنیای نا متناهی؟چون با ساخت آیتم و آیتم های بیشمار خود واقعا این بازی تبدیل به یک دنیای دیگر برای گیمر ها شده تا بتوانند هیچان خالص را تحت سرور انجام دهند. این بازی تحت پلتفرم ویندوز و لینوکس و مکینتاش منتشر شده است که از این لحاظ به آن قدرت می‌بخشید که آن را نتوان در کنسول های بازی انجام داد. این بازی به نحوی است که کاربر را غرق در داستان جنگ خود و آیتم های خود می کند. اگر شما اولین باری است که این بازی را انجام می دهید قطعاً چند روز اول عصبانی شدن شما از این همه آیتم و دکمه حتمی است اما به یاد داشته باشید در حین یادگیری کامل این شما خواهید بود که افسار ارتش خود را در دست خواهید گرفت و آن را به نحو احسنت برای شکست ارتش مقابل مدیریت خواهید کرد پس تجربه کردن این بازی را حتماً به خود و نزدیکان خود پیشنهاد بدهید.

معرفی بازی های اکشن (1)

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

موزه بطری های شیشه ای پاتایا تایلند

برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد