ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین جاذبه های گردشگری آلمان

کشور آلمان یکی از کشور های توریستی قاره سبز که پایتخت آن شهر برلین است. مهم ترین شهر های آلمان فرانکفورت، برلین و دورتموند هستند. از لحاظ مردم شناسی کشور آلمان دارای شهروندان جدی و مصمم است. شهر فرانکفورت دارای بلند ترین ساختمان های این کشور است. برلین، پایتخت آلمان به دلیل داشتن موزه های تاریخی که مراکز فرهنگی و هنری این شهر هستند و همچنین شب های دیدنی هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. برلین یک شهر با سبک شهرسازی بسیار منحصربفرد و یکی از ارزان ترین مقاصد گردشگری کشور آلمان است. قطار های تندرو در آلمان گران قیمت هستند در حالی که استفاده از اتوبوس های محلی و شبانه مقرون بصرفه تر خواهد بود. مونیخ یک شهر اعیانی و مجلل که شکوه و وقارش باعث جلب نظر بسیاری از گردشگران خارجی می شود. در این مطلب با برخی از بهترین جاذبه های گردشگری کشور زیبای آلمان آشنا می شویم.

 

بهترین جاذبه های گردشگری آلمان

شهر فرانکفورت

این شهر از زیباترین مناطق کشور آلمان است که بلند ترین و زیباترین ساختمان های آلمان و قاره اروپا در آن ساخته شده اند. ساختمان بانک مرکزی اروپا در این شهر قرار دارد. همچنین بلند ترین ساختمان اداری اروپا در این شهر بنا شده است.

جزیره روگن

بزرگترین جزیره کشور آلمان و یکی از بزرگترین جزایر قاره اروپا است. این جزیره زیبا بر روی دریای بالتیک قرار گرفته است. در این جزیره جاذبه هایی مانند هتل های شیک، اقامتگاه های رویایی در ساحل این جزیره و سواحل آرام و چشم نواز گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. در این جزیره یک پارک ملی قرار گرفته که به دلیل صخره های گچی خود از جاذبه های اصلی این جزیره به شمار می رود.

 

شهر کلن

شهر کلن یکی از محبوب ترین مکان های توریستی در کشور المان که بر روی رودخانه رویایی راین قرار گرفته است. وجود دو کلیسای قدیمی و بسیار زیبا در این شهر از جاذبه های اصلی ان به شمار می رود. کلیسای جامع شهر کلن و کلیسای گوتیک با طراحی خیره کننده از نماد های این شهر هستند. این شهر یکی از مراکز فرهنگی مهم در کشور آلمان و ایالت نوردراین وستفالن است. از جاذبه های دیگر این شهر می توان به کلوب های شبانه و مراکز فرهنگی و هنری این شهر اشاره کرد.

شهر دردسن

این شهر تا قبل از جنگ جهانی دوم به جعبه جواهر مشهور بود اما در خلال جنگ جهانی دوم بسیاری از بناهای هنری و معماری که به عنوان شاهکارهای هنری المان بودند، از بین رفت. این شهر پایتخت دولت فدرال ساکسونی است. کلیسای جامع شهر دردسن از جاذبه های اصلی این شهر تاریخی است.

 

شهر مونیخ

شهر مونیخ یکی از بهترین مکان ها برای بازدید گردشگران است. این شهر دارای چندین سالن تاتر مانند تاتر ملی است. شهر مونیخ یکی دیگر مراکز فرهنگی و هنری شهر آلمان است. مرکز مونیخ با تلفیقی از سبک معماری سنتی و سبک معماری مدرن ساخته شده است. از مهم ترین جاذبه های این شهر می توان به کاخ سلطنتی، کلوبهای شبانه، دیوار قدیمی قرون وسطی و کلیساهای قدیمی است.

 

برلین

برلین به عنوان پایتخت کشور آلمان و ارزان ترین مقصد گردشگری در کشور آلمان است. شاید یکی از مهم ترین و شاخص ترین بنای تاریخی این شهر دیوار برلین باشد که در خلال جنگ چهانی دوم و تقسیم آلمان شرقی و غربی احداث شد. در سال 1989 بعد از جنگ جهانی دوم در یک رویداد تاریخی دیوار برلین سقوط کرد و از آن به بعد این شهر متحد شد. از چشم انداز های این شهرمی توان به موزه های غنی و تاریخی این شهر و گشت و گذار در خیابان های زیبا اشاره کرد.

رودخانه کنستانس (Constance)

رودخانه کنستانس از بزرگترین رودخانه های کشور آلمان است که در مرز کشور های سوییس و اتریش قرار گرفته است. اطراف این رودخانه زیبا که در جنوب غربی کشور آلمان قرار گرفته آب و هوایی معتدل حکم فرما است و زمین های کشاورزی حاصلخیز که این منطقه را به قطب پرورش میوه در کشور آلمان تبدیل کرده است. این رودخانه همچنین از بزرگترین رودخانه های آب تازه در قاره اروپا است.

 

بهترین جاذبه های گردشگری آلمان

جنگل سیاه

جنگلی اسرار آمیز و شگفت انگیز که تقریبا در نزدیکی مرزهای فرانسه قرار گرفته است. این جنگل به دلیل داشتن درختان کاج با برگ های سبز تیره به نام جنگل سیاه نامگذاری شده است. جنگل سیاه از مهمترین جاذبه های طبیعی کشور آلمان و چشم اندازی زیبا از طبیعت قاره سبز می باشد. پباده روی در میان این جنگل بسیار هیجان انگیز خواهد بود و احساسی خاص و منحصر بفرد در بازدیدکنندگان ایجاد می کند.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

مقاصد گردشگری

پله های اسپانیایی رم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد