ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین جاذبه های گردشگری کازابلانکا

کازابلانکا به عنوان شهر تبلیغاتی مراکش شناخته شده است و در لیست مقاصد گردشگری جهانی نیز قرار دارد. درباره این شهر می توان گفت که در گذشته یکی از شهرهایی بوده که توسط فرانسوی ها اشغال شده بود. جالب است بدانید این شهر فرهنگ فرانسوی با سنت های عربی را در کنار یک دیگر قرار داده است.

کارهای زیادی است که در این شهر می توان به عنوان سرگرمی انجام داد همچنین جاذبه های گردشگری این شهر نیز بسیار زیاد هستند. اگر شما هم از آن دسته از آدم هایی هستید که به این شهر علاقه دارید و یا اینکه علاقه مند هستید تا با جاذبه های گردشگری آن آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم که با ادامه ی این مقاله ما را همراهی کنید.

1- Hassan II Mosque

ساخت مسجد حسن دوم در سال 1993 به پایان رسید. این مسجد امروزه به عنوان مسجدی نمادین در سطح دنیا معروف است و همچنین در لیست مسجد های بزرگ جهان، رتبه ی دوم را به خود اختصاص داده است. مسجد حسن دوم یکی از معدود مساجدی است که به غیر مسلمانان نیز اجازه ی ورود و بازدید را می دهد و با توجه به علاقه ی راهنمای تور می توانید حدودا 1 ساعت را در این مسجد بگذرانید. این مسجد می تواند 25 هزار نماز گزار و عبادت کننده را در خود جای دهد. هر کسی که به این مسجد ورود می کند زیبایی عمارت آن را مورد تحسین قرار می دهد.

بهترین جاذبه های گردشگری کازابلانکا

2- La Corniche

این منطقه درست در همان جایی بنا نهاده شده که مسجد حسن دوم قرار دارد، این مکان در واقع ساحلی است که تجربه ی متفاوتی از سفر به کازابلانکا را در اختیار شما قرار می دهد. در یک روز گرم آفتابی به شما پیشنهاد می کنیم که در این ساحل به شنا بپردازید و یا قدم بزنید.

بهترین جاذبه های گردشگری کازابلانکا

3- Morocco Mall

مرکز خرید مراکش در واقع در انتهای منطقه ی La Corniche قرار گرفته که بزرگترین مرکز خرید در آفریقا  شناخته شده است. این مکان هم برای خانواده ها و هم برای زوجین محل بسیار جذابی است به طوری که هر دو گروه می توانند ساعات زیادی را در این مکان سپری کنند. از برندهایی نظیر اچ اند ام گرفته تا دیور، همگی در این مرکز خرید یافت می شوند.

بهترین جاذبه های گردشگری کازابلانکا

4- The Old Medina

برخلاف سایر شهر های موجود در مراکش، قسمت قدیمی کازابلانکا به طرز شگفت انگیزی به راحتی در دسترس قرار دارد. این منطقه به قدری بزرگ است که اگر گم هم شدید امری کاملا طبیعی است و هیچ جای تعجبی ندارد! همچنین در این منطقه می توانید شاهد روزمرگی های مردم کازابلانکا باشید، کودکانی را ببینید که در کوچه ها مشغول بازی هستند. تجربه ی متفاوت از سفر به کازابلانکا را  هرگز از دست ندهید.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

مقاصد گردشگری

پله های اسپانیایی رم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد