بهترین رستوران های شهر بارسلونا - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بهترین رستوران های شهر بارسلونا

رستوران مونتیل Restaurant Montiel

بهترین رستوران های شهر بارسلونا

یکی از رستوران های معروف شهر بارسلونا، رستوران مونتیل می باشد. منوی این رستوران شامل غذاهای مدیترانه ای و اسپانیایی است. غذاهای این رستوران علاوه بر طعم و کیفیت بالا، از قیمت خوبی نیز برخوردار می باشد.  

پیتزا لوکانو Lucano

اگر در سفر خود به بارسلونا، دلتان هوس پیتزا کرد، پیشنهاد می کنیم سری به پیتزا لوکانو Lucano بزنید. همین طور این رستوران علاوه بر کیفیت بالای غذا، از سرویس دهی خوبی نیز برخوردار است. فضای این رستوران برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی بسیار مناسب می باشد. در سفر خود به این شهر، حتما به این رستوران سر بزنید.

رستوران لا فوندا La Fonda

یکی از رستوران های خوب و معروف شهر بارسلونا، رستوران لا فوندا La Fonda می باشد که به دلیل طعم و کیفیت فوق العاده غذاهایش بسیار شهرت دارد. هم چنین قیمت غذاهای این رستوران نسبتا مناسب است. منوی این رستوران شامل غذاهای اسپانیایی، مدیترنه ای و آسیایی می باشد.

رستوران لاسارت Restaurante Lasarte

بهترین رستوران های شهر بارسلونا

یکی از بهترین رستوران های شهر بارسلونا، رستوران لاسارت است که بهترین غذاهای اسپانیایی را سرو می کند. با اینکه قیمت غذاهای این رستوران، بالا می باشد ولی به دلیل طعم فوق العاده غذاهایش، ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. پیشنهاد می کنیم در سفر خود، سری به این رستوران بزنید و از طعم خوب غذاهای اسپانیایی و دسرهای خوشمزه اش غافل نشوید.  

 رستوران آرومه Restaurante Arume

این رستوران فوق العاده با یک فضای صمیمی و دوستانه، بهترین غذاهای اسپانیایی را سرو می کند. هم چنین این رستوران، علاوه بر غذاهای خوشمزه، سرویس دهی خوبی نیز دارد.

رستوران بلاویس Blavis

شما می توانید در سفر خود به بارسلونا، انواع غذاهای اسپانیایی، مدیترانه ای و بین المللی را در رستوران بلاویس سفارش بدهید. منوی متنوع و با کیفیت این رستوران، باعث شده در بین افراد بومی و توریست ها شهرت خاصی پیدا کند.

رستوران اوما Uma

یکی از رستوران لوکس شهر بارسلونا، رستوران اوما Uma می باشد. کیفیت غذاهای این رستوران بسیار عالی است و از قیمت خوبی نیز برخوردار هستند. منوی این رستوران شامل غذاهای بین المللی، مدیترانه ای، اروپایی و ... می باشد. این رستوران با فضایی مدرن و هنری، برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی مناسب است.

 کافه فدرال Federal Cafe

یکی از کافه های خوب و معروف شهر بارسلونا، کافه فدرال Federal Cafe است.  

کافه زوریخ Cafe Zurich

بهترین رستوران های شهر بارسلونا

یکی از کافه معروف شهر، کافه زوریخ Cafe Zurich می باشد که در میدان کاتالونیا واقع شده است. هم چنین طعم قهوه های این کافه فوق العاده هستند.  

کافه مارموتا La Marmota

کافه مارموتا در مرکز شهر قرار دارد که دارای یک فضای دوستانه و صمیمی است. حتما در سفر خود سری به این کافه بزنید و با نوشیدن یک قهوه خستگی خود را رفع کنید.

کافه Petit Pot Cafe Bistro

یکی از بهترین کافه های شهر بارسلونا، کافه Petit Pot Cafe Bistro می باشد. این کافه با دکوراسیون راحت و جذاب، برای دورهمی های دوستانه مناسب است. اگر به این کافه رفتید، حتما از دسرهای خوشمزه آن سفارش بدهید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

رستوران شاندیز صفدری کیش

رستوران جمیل کیش

رستوران نهنگ سفید کیش

رستوران پنگوئن کیش

رستوران نقش جهان کیش

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد