بهترین رستوران های شهر زاگرب، پایتخت کشور کرواسی

اگر قصد سفر به شهر زاگرب را داشته باشید، دوست دارید بدانید که در کجا می توانید بهترین غذا ها را بخورید و بهترین رستوران ها و کافه های شهر زاگرب را بیابید؟ پس این راهنما را مطالعه کنید.

  ما در مورد غذاهای کرواسی اطلاع چندانی نداشتیم تا زمانی که مدت دو ماه را صرف خوردن غذا های زاگرب کردیم. در کرواسی، شهری که مورد بازدید زیاد توریست ها و گردشگر ها قرار می گیرد، غذا های زیادی وجود دارد که بد نیست با آن ها آشنایی پیدا کنیم. با توجه به جایگاه جغرافیایی کرواسی که در کنار کشور های متمرکز بر مواد غذایی مانند ایتالیا و مجارستان واقع است، جای تعجب نیست که در زاگرب بتوان غذا های شگفت انگیز و با کیفیتی را پیدا کرد. خوردن غذا در زاگرب به اندازه بوداپست، بخارست و یا تالین هیجان انگیز است. سر آشپز های جوان زاگرب همواره تلاش کرده اند تا بهترین غذا ها را یاد گرفته و از روش های پخت و پز آن ها استفاده کنند.

رستوران دوبراوکین: دوبراوکین یکی از بهترین رستوران های زاگرب است و دومین رستوران مطرح در تمام کشور کرواسی می باشد. از نظر بسیاری از مسافر ها و مردم زاگرب، این رستوران بهترین رستوران در شهر زاگرب است. آشپز های این رستوران اهل کانادا و سوئیس می باشند. این مکان در کنار میدان بن میچیچ و جنگل توشکاناچ واقع است. پس از انتخاب غذا از منوی بزرگ این رستوران انتخاب خواهید کرد که قصد خوردن غذا در داخل رستوران را دارید یا خیر. سر آشپز اصلی دوبراوکین، پریسکا دورینگ می باشد که به تازگی غذا های دریایی زیادی را هم به منوی خود افزوده است. این سر آشپز در سوئیس متولد شده و در کانادا بزرگ شده است و تجربه ی زیادی را در زمینه آشپزی در مناطق مختلف کسب کرده است.

رستوران نوئل: این رستوران را نیز می توان در ردیف بهترین مکان های غذا خوری در در شهر زاگرب قرار داد. عده ی کثیری از مسافران و مردم شهر هر روزه به این مکان رمی روند و غذا های این رستوران هم در اکثر موارد توانسته است تا مشتری های خود را راضی نگه دارد. طراحی ظروف و دکوراسیون این رستوران ترکیبی از مواد محلی و مدرن است. رفتن به رستوران نوئل حتی برای یک بار هم می تواند برای شما خاطره ی خوبی بسازد.

بهترین رستوران های شهر زاگرب، پایتخت کشور کرواسی

رستوران بیسترو اپتیت: یک رستوران لذت بخش که متعلق به قرون وسطی است. این رستوران در مرکز شهر واقع نشده بنا بر این ممکن است برای رفتن به آن به دردسر بیفتید اما حتی یک بار غذا خوردن در آن ارزشمند است. سر آشپز این رستوران یعنی ماربین رندیچ فرد بسیار مشهوری در کرواسی می باشد.

بهترین رستوران های شهر زاگرب، پایتخت کشور کرواسی

رستوران آگاوا: رستوران آگاوا در محلی شیک و لوکس در شهر زاگرب واقع است و در آن می توانید بهترین غذاهای دریایی، سوپ ها و .. را میل کنید.

بهترین رستوران های شهر زاگرب، پایتخت کشور کرواسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آپارتمان پایتخت مشهد

رستوران های مالزی

رستوران شاندیز صفدری کیش

رستوران جمیل کیش

رستوران نهنگ سفید کیش

رستوران پنگوئن کیش

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر