بهترین سواحل دریای بالتیک

 تعطیلات ساحل اروپا همیشه مربوط به دریای مدیترانه نمی شود. یک قرن پیش، استراحتگاه هایی در امتداد دریای بالتیک به وجود آمد که امپراتورها و دوشیزگان و مشهور ترین افراد بیش تر از آن استفاده می کردند. بیش تر این استراحتگاه ها در کشور فرانسه به وجود آمده بود. این سواحل علاوه بر شن و ماسه های سفید و بی نظیر خود، بندر های ماهی گیری و به طور کلی تاریخچه ای درخشان  دارد. در این مطلب قصد معرفی بهترین سواحل دریای بالتیک را داریم تا با آن ها بیش تر آشنا شوید.

ساحل روخن در آلمان: روخن از اولین سواحل دریای بالتیک می باشد و در قرن نوزدهم گسترش و بازسازی شده است تا از بهترین مقاصد گردشگری در کنار دریای بالتیک باشد. ویلا های جذاب و بزرگ در کنار ساحل و سواحل شنی زیبا از نکته های خوب این ساحل است. همچنین در چهار و نیم کیلومتری این ساحل یک مجتمع بزرگ تعطیلات وجود دارد.

ساحل لبا در لهستان: ماسه های زیبا، تپه های شنی و جنگل های زیاد در کنار ساحل لبا، چشم انداز این منطقه را بیش از پیش زیبا تر کرده است. شما می توانید در لبا به بندر ماهی گیری که در آن واقع است نیز سر بزنید. از جاذبه های گردشگری این منطقه می توان موزه ی لانچ پد در سه کیلومتری ساحل را مثال زد که در آن موشک های مورد استفاده ی آلمان در جنگ جهانی دوم را می توانید مشاهده کنید.

بهترین سواحل دریای بالتیک

ساحل برن هلم در دانمارک: این ساحل در بین کشورهای لهستان و سوئد قرار گرفته اما در واقع از آن کشور دانمارک می باشد. در نزدیکی این ساحل، خانه های زیبا و کلیسا های تاریخی جذاب را می توانید مشاهده کنید. برن هلم همیشه از بهترین جاذبه های گردشگری کشور دانمارک بوده است.

ساحل نیدا در لیتوانی: این ساحل نیز دارای دهکده ی ماهی گیری می باشد که هر ساله پای چندین گردشگر را به ساحل نیدا باز می کند. در واقع ساحل نیدا را می توان در رتبه ی برترین مناطق گردشگری در کشور لیتوانی قرار داد. وجود باغ های زیبا در نزدیکی نیدا به زیبایی های آن افزوده است.

ساحل یوزدام در آلمان: این ساحل از طولانی ترین سواحل در قاره ی اروپا به طول 40 کیلومتر می باشد. این ساحل در دویست کیلومتری شمال شهر برلین قرار دارد. وجود شهر های ساحلی در این منطقه و پارک های بزرگ و مجهز از نکات مثبت ساحل یوزدام آلمان است.

بهترین سواحل دریای بالتیک

ساحل لیپاخا در لتونی: لتونی حداقل دارای سه ویژگی ممتاز می باشد: وجود ساحل دریایی آرام یعنی لیپاخا، بازار های شلوغ و پر رونق آن و پایگاه دریایی سابق روسیه. در سواحل غربی این ساحل می توانید در پارک ساحلی آن نیز مشغول تفریح شوید.

 بهترین سواحل دریای بالتیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

سواحل پنانگ مالزی

سواحل آنتالیا

شلغم بهترین آنتی بیوتیک خانگی

بهترین گیاهان دارویی برای درمان سرماخوردگی

لیستی از بهترین هاستل های کوله پشتی چی در هند

بهترین شغل ها برای کسب درآمد در سفر

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر