بهترین مقاصد گردشگری در فصل پاییز - 5.0 out of 5 based on 1 vote

بهترین مقاصد گردشگری در فصل پاییز

قطعاً فصل پاییز یکی از بهترین فصل ها برای مسافرت شماست چرا که در این فصل شما با ترافیک های چند ساعته مواجه نمی‌شوید و به راحتی می‌توانید سفر زیبایی را در کنار هم‌سفر خود یا خانواده داشته باشید. سفر یکی از رکن‌های مهم زندگی است که می‌تواند برای شما آرامش بخش باشد و به زندگی شما معنی تازه ای ببخشد.

سعی کنید هر چند ماه یک‌بار مسافرت نیمه طولانی و هر چند سال یک‌بار مسافرت طولانی داشته باشید تا بتوانید سفر های مختلف را تجربه کنید و مناظر زیبایی را دیده و از آن‌ها لذت برده و بتوانید با قوه تخیل و آرامش خود بعد از سفر با انرژی بیشتری به سراغ کارهای روازنه خود بروید. فراموش نکنید که این مسئله در زندگی زناشویی نیز بسیار مهم است و زوج ها باید سفر های متعددی داشته باشند تا با خلقیات و اخلاقیات یکدیگر آشنا شده و بتوانند در مسائل بیشتری در زندگی زناشویی به همدیگر کمک کنند. 

پاییز با منظره زیبای خود و لباس نارنجی که می‌پوشد همه ساله عاشقان زیادی را زیر پر و بال خود گرفته و خانواده های زیادی را نیز جذب آرامش و زیبایی و قدرت نمایی خداوند می کند. در این فصل شما می‌توانید با خیال راحت سفر رؤیایی تان را بدون هیچ مشکل یا ترافیکی آغاز کرده و این را بدانید که می‌توانید به خاطر فصل پاییز در بیشتر هتل ها از تخفیف 50 درصدی استفاده کرده و در نهایت، نسبت به فصل های پر مسافر سفر راحت و لذت بخشی را داشته باشید. 

دریاچه جنگلی چورت

این دریاچه جنگلی همان‌طور که از اسمش پیداست یک دریاچه درون جنگل است. آب آن با درخت های پاییزی زرد و سبز تزئیین شده است و شما می‌توانید این مناظر زیبا را با لذت تماشا کنید.این دریاچه در شمال شرقی استان زیبای مازندران قرار دارد که شما می‌توانید با مراجعه به آنجا از این منظره زیبا استفاده کنید. این دریاچه پس از زمین لرزه 70 سال پیش به دلیل بسته شدن راه چشمه به وجود آمده است و درختانی که در اطراف آن قرار دارند باعث زیبایی دو چندان آن شده اند چون تصویر این درختان در بازتاب آب صحنه ای بسیار زیبا را به وجود آورده که می‌تواند قوه زیبایی هر شخصی را تحریک و به سمت خود جذب کند. وقتی به این دریاچه رسیدید حتماً به چشمه های رسونی باداب سری بزنید و از طبیعت بکر و زیبای آنجا هم دیدن کنید. در ضمن فراموش نکنید که با دوربین عکاسی گوشی یا دوربین حرفه ای‌تان از این منظره های زیبا عکس بگیرید.

کویر ورزنه

روی صحبت ما کویری به وسعت 17هزار هکتار در 100 کیلومتری اصفهان است که شما با سفر به این کویر می‌توانید منظره های بسیار زیبا و تپه های شنی بکر را مشاهده کنید که تقریباً نمونه آن به این زیبایی پیدا نمی‌شود. این کویر از بادهای فرسایشی بسیار زیادی شکل گرفته و در طول سال ها بر زیبایی خود افزوده است. شما می‌توانید بهترین سکوت را در کویرها بیابید جایی که می‌توانید ساعت ها با خود خلوت کنید. یکی دیگر از مزایای کویرها آسمان بسیار زیبای شب آنهاست که به دلیل نبودن هیچ گونه آلودگی یا دود اضافی می توانید کهکشان بزرگی را در آسمان این کویر ها مشاهده کنید که دور تا دور شما را می‌پوشاند و شما به طور بسیار زیبایی می‌توانید شهاب سنگ‌ها و ستاره های دنباله دار را به راحتی و با چشم غیر مسلح مشاهده کنید. ستاره ها در آسمان شب بسیار زیبا هستند و نگاه کردن به آن‌ها آرامش خاصی را به انسان منتقل می‌کند.

بهترین مقاصد گردشگری در فصل پاییز

دریاچه نمک

دیدن چند ضلعی های فوق العاده ای که در دریاچه های نمک می‌توانید ببینید بار دیگر می‌تواند دلیل خوبی برای زیبایی طبیعت باشد و مهر زیبایی را بر روی پیشانی طبیعت بکوبد. شما می‌توانید آدمی سرگردان در بین این همه زیبایی باشید که قطعاً سردرگم خواهید شد و حس بسیار عجیبی را به شما منتقل خواهد کرد. سفر به این دریاچه در یاد و خاطره های خوب شما خواهد ماند چون بسیار زیباست و از هر نظری می‌تواند یکی از بهترین منظره های طبیعی به شمار رود. دریاچه نمک در نزدیکی کاشان قرار گرفته و زیبایی خاصی دارد. این دریاچه همان‌طور که از نامش پیداست پر از شوری و نمک است و همین نمک ها با  تابش و بازتابش نور خورشید منظره بسیار زیبایی را در کنار خود ایجاد می‌کنند. 

تالاب کردخورد

این تالاب پر از پوشش گیاهی، و آبی زلال و پرندگانی خوش رنگ است که می‌توانید با نگاه کردن به آن‌ها قدرت خداوند را در آن ببینید. این تالاب در این فصل معنی زندگی دوباره را برای شما با رنگ های زیبایی که در خود دارد فراهم می‌کند تا شما بتوانید از زیبایی هر چه تمام تر آن استفاده کنید. این تالاب دارای پوشش گیاهی بسیاری است که از این رو پرندگان زیادی را در آغوش خود گرفته است و تبدیل به زیست بوم این پرندگان شده است. این پرندگان به راحتی می‌توانند در این تالاب زندگی کنند و به راحتی برای خود غذا پیدا کنند. این تالاب در پاییز تبدیل به زیست بوم 46گونه از پرندگان می‌شود. همچنین پرندگان مهاجری که از قفقاز می آیند یا پرندگانی که  از روسیه خود را به این تالاب می رسانند. شما با سفر به این تالاب میتوانید همه زیبایی طبیعت را یک جا ببینید و باغ پرندگان طبیعی را مشاهده کنید. 

بهترین مقاصد گردشگری در فصل پاییز

در این مطلب باهم مکان هایی را بررسی کردیم که برای سفرهای پاییزی مناسبترند و شما می‌توانید در شهرهای اطراف آن برای چندروزی اقامت کنید. شما می‌توانید آرامشی خاص و وصف ناشدنی را در این مکان ها تجربه کنید. 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

تور مشهد ویژه آبان پاییز 94

نرخ تور مشهد ویژه آبان پاییز 94

قیمت تور مشهد ویژه آبان پاییز 94

تور مشهد ویژه آذر پاییز 94

تور کیش ویژه آبان پاییز 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر