ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین مقاصد گردشگری در فصل پاییز

قطعاً فصل پاییز یکی از بهترین فصل ها برای مسافرت شماست چرا که در این فصل شما با ترافیک های چند ساعته مواجه نمی‌شوید و به راحتی می‌توانید سفر زیبایی را در کنار هم‌سفر خود یا خانواده داشته باشید. سفر یکی از رکن‌های مهم زندگی است که می‌تواند به شما آرامش بخشیده و تمام اعصاب شما را تحت تأثیر آرامش قرار دهد و به زندگی شما معنی تازه ای ببخشد.شما باید سعی کنید که هر چند ماه یک‌بار مسافرت نیمه طولانی و هر چند سال یک‌بار مسافرت طولانی داشته باشید تا بتوانید سفر های مختلف را تجربه کنید و مناظر زیبایی را دیده و از آن‌ها لذت برده و بتوانید با قوه تخیل و آرامش خود بعد از سفر با انرژی بیشتری به سراغ کارهای روازنه خود بروید.فراموش نکنید که این مسئله دز زندگی زناشویی نیز بسیار مهم است و زوج ها باید سفر های متعددی داشته باشند تا با خلقیات و اخلاقیات یکی دیگر آشنا شده و بتوانند در مسائل زیادتری در زندگی زناشویی به همدیگر کمک کنند.

خب در بحث اصلی هم باید بگوییم که پاییز با منظره زیبای خود و لباس نارنجی که می‌پوشد همه ساله عاشقان زیادی را زیر پر و بال خود گرفته و خانواده های زیادی را نیز جذب آرامش و زیبایی و قدرت نمایی خداوند کرده است. در این فصل شما می‌توانید با خیال راحت سفر رؤیایتان را بدون هیچ مشکل یا ترافیکی آغاز کرده و این را بدانید که می‌توانید به خاطر فصل پاییز در بیشتر هتل ها از تخفیف 50 درصدی آن هتل استفاده کرده و در نهایت فرصت طلبی نسبت به فصل های پر مسافر سفر راحت و لذت بخشی را داشته باشید.

دریاچه جنگلی چورت

این دریاچه جنگلی همان‌طور که از اسمش معلوم است یک دریاچه درون جنگل است آب آن با درخت هایی پاییزی زرد و سبز تزئیین شده است و شما می‌توانید این مناظر زیبا را با لذت تماشا کنید.این دریاچه در شمال شرقی استان بسیار زیبای مازندران قرار دارد که شما می‌توانید با مراجعه به آنجا از این منظره زیبا استفاده کنید. این دریاچه پس از زمین لرزه 70 سال پیش به دلیل بسته شدن راه چشمه به وجود آمده است و درختانی که در دور آن قرار دارند باعث زیبایی دو چندان آن شده اند چون تصویر این درختان در بازتاب آب صحنه ای بسیار زیبا را به وجود آورده که می‌تواند قوه زیبایی هر شخصی را تحریک و به سمت خود جذب کند.وقتی به این دریاچه رسیدید حتماً به چشمه های رسونی باداب سری بزنید و از طبیعت بکر و زیبای آنجا هم دیدن کنید در ضمن فراموش نکنید که با دوربین عکاسی گوشی یا دوربین حرفه ای‌تان از این منظره های زیبا عکس بگیرید.

کویر ورزنه

روی صحبت ما کویری به وسعت 17هزار هکتار در 100 کیلومتری اصفهان است که شما با سفر به این کویر می‌توانید منظره های بسیار زیبای تپه های شنی بکر را مشاهده کنید که تقریباً نمونه آن به این زیبایی پیدا نمی‌شود.این کویر از بادهای فرسایشی بسیار زیادی شکل گرفته و در طول سال ها بر زیبایی خود افزوده است. شما می‌توانید بهترین سکوت را در کویرها بیابید جایی که اصلاً صدای اضافی موجود نمی‌باشد و شمایید که در آنجا ساکن هستید و می‌توانید ساعت ها با خود خلوت کنید. یکی دیگر از مزایای کویرها آسمان بسیار زیبای شب آنهاست که به دلیل نبودن حتی یک ذره آلودگی یا دود اضافی می توانید کهکشان بزرگی را در آسمان این کویر ها مشاهده کنید که دور تا دور شما را می‌پوشاند و شما به طور بسیار زیبایی می‌توانید شهاب سنگ‌ها و ستاره های دنباله دار را به راحتی و با چشم غیر مسلح مشاهده کنید. ستاره ها در آسمان شب بسیار زیبا هستند و نگاه کردن به آن‌ها آرامش خاصی را به انسان منتقل می‌کند.

دریاچه نمک

دیدن چند ضلعی های فوق العاده ای که در دریاچه های نمک می‌توانید ببینید بار دیگر می‌تواند دلیل خوبی برای زیبایی طبیعت باشد و مهر زیبایی را بر روی پیشانی طبیعت بکوبد. شما می‌توانید آدمی سرگردان در بین این همه زیبایی باشید که قطعاً سردرگم خواهید شد وی حس بسیار زیبایی عجیبی را به شما منتقل خواهد کرد که شما در عمرتان آن را نچشیده اید. سفر به این دریاچه در یاد و خاطره های خوب شما خواهد ماند چون بسیار زیباست و از هر نظری می‌تواند یکی از بهترین منظره های طبیعی به شمار رود.شاید شما هم اسم دریاچه نمک را در کنار اتوبان تهران قم شنیده باشید ولی باید به شما بگویم که اشتباه می‌کنید چون اصلاً آن دریاچه، دریاچه نمک نیست بلکه دریاچه اصلی نم در نزدیکی کاشان قرار دارد که زیبایی خاصی را در خود دارا می‌باشد.این دریاچه همان‌طور که از اسمش معلوم است پر از شوری و نمک است و همین نمک ها با  تابش و بازتاش نور خورشید منظره بسیار زیبایی را در کنار خود ایجاد می‌کنند.

تالاب کردخورد

از زیبایی این تالاب همه می‌توانند استفاده کنند و منظره ای بسیار زیبا را در چشم های خود ببیند.این تالاب پر از پوشش گیاهی و آبی زلال و پرندگانی خوش رنگ است که می‌توانید با نگاه کردن به آن‌ها قدرت خداوند را در آن ببینید. این تالاب در این فصل معنی زندگی دوباره را برای شما با رنگ های زیبایی که در خود دارد فراهم می‌کند تا شما بتوانید از زیبای هر چه تمام تر آن استفاده کنید. این تالاب دارای پوشش گیاهی بسیاری است که از این رو پرندگان زیادی را در آغوش خود گرفته است و تبدیل به زیست بوم این پرندگان شده است. این پرندگان به راحتی می‌توانند در این تالاب زندگی کنند و به راحتی برای خود غذا پیدا کنند.این تالاب در این فصل یعنی پاییز تبدیل به زیست بوم 46گونه از پرندگان می‌شود و همین‌طور پرندگان مهاجری که از قفقاز می آیند یا پرندگانی که  از روسیه آمده اند.شما با سفر به این تالاب میتوانید همه زیبایی طبیعت را در یک جا ببینید و باغ پرندگان طبیعی را مشاهده خواهید کرد که مثل آن را در هیچ جا نخواهید یافت.

در این مطلب باهم مکان هایی را بررسی کردیم که به درد سفر پاییز می خورند و شما می‌توانید در آنجا به راحتی سفر کرده و در شهر های اطراف آن به سادگی سکونت کنید و از هتل های زیبای آنجا استفاده کنید.این مکان ها می‌توانند آرامش خاصی به شما بدهند و شما در این مکان ها می‌توانید طبیعت بکر و دست نخورده ای را مشاهده کنید که مثالش در هیچ جا یافت نمی‌شود. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

تور مشهد ویژه آبان پاییز 94

نرخ تور مشهد ویژه آبان پاییز 94

قیمت تور مشهد ویژه آبان پاییز 94

تور مشهد ویژه آذر پاییز 94

تور کیش ویژه آبان پاییز 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد