ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین مقاصد گردشگری 2018

آیا می خواهید باز هم به همان مکان های قبلی رفته و کارهای تکراری انجام دهید؟ مسلما انتخاب های بهتری نیز برای شما وجود دارد. ما در این مقاله به تحقیق در باره ی بهترین مقاصد گردشگری پرداخته ایم و فهرستی از بهترین مکان هایی که می توانید امسال به آن سفر کنید را برایتان تهیه کرده ایم. دیگر وقت آن رسیده تا مکان های جذاب و جدیدی را برای مسافرت و تعطیلات خود انتخاب کنید و هیجان را با دیدن این مکان های جالب تجربه کنید. گردشگران امروزه در انتخاب مقصد های سفر خود بسیار آگاهانه عمل می کنند. پس به شما نیز پیشنهاد می کنیم که با ادامه ی مقاله با ما همراه شوید تا شما را با جذاب ترین مقاصد گردشگری آشنا کنیم.

1- Šolta, Croatia

این جزیره به عنوان جواهری در کنار دریای آدریاتیک قرار گرفته است. همانطور که می دانید کشور کرواتی بیش از هزار و دویست جزیره را در خود جای داده است اما اگر بخواهید به تمام این جزایر سفر کنید به عنوان یک محل تفریحی برای شما بسیار گران خواهد بود. اما در سال 2018 اندکی تغییر در جزایر این کشور صورت گرفته است. به شما پیشنهاد می کنیم جزیره ی Šolta را حتما به عنوان یکی از انتخاب های خود قرار دهید. مناظر و جاذبه های طبیعی این منطقه شما را حیرت زده خواهد کرد.

بهترین مقاصد گردشگری 2018

2- Greenville, South Carolina

گرینویل در لیست جاذبه های گردشگری که به شما معرفی کرده ایم در رتبه ی دوم قرار گرفته است. این شهر سر سبز و زیبا یکی از مکان هایی است که رستوران های بسیار زیاد و با کیفیتی را در خود جای داده است. همچنین گرینویل با داشتن هتل های تاریخی و جاذبه های بسیار زیبا قطعا انتخاب خوبی برای سفر با خانواده است.

بهترین مقاصد گردشگری 2018

3- Bilbao

بیلبائو، این شهر در اسپانیا به عنوان سومین مقصد گردشگری سال 2018 را کسب کرده است. فضای این شهر به قدری زیباست که کلمات از بیان  آن قاصر است. این شهر جزء مناطقی است که در حال پیشرفت بوده و پذیرای گردشگران از سایر نقاط جهان است. برخلاف شهرهای دیگر اروپایی این شهر بسیار مکان خوبی است تا با خانواده، فرزندان و نوه هایتان به آن سفر کنید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

بهترین مقاصد گردشگری 2018

4- Wroclaw

این شهر در لهستان قرار گرفته است و به عنوان بهترین مقصد گردشگری در اروپا شناخته شده است. این شهر زیبا عنوان ونیز لهستانی را یدک می کشد و کانال ها و مکان ها بسیار زیبایی دارد. جالب است بدانید بیش از 120 پل در Wroclaw ساخته شده که به 12 جزیره ی بسیار زیبا متصل شده است. مرکز خرید این شهر در میدان Rynek شامل دو برج بسیار بزرگ است.

 بهترین مقاصد گردشگری 2018

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

مقاصد گردشگری

شلغم بهترین آنتی بیوتیک خانگی

بهترین گیاهان دارویی برای درمان سرماخوردگی

لیستی از بهترین هاستل های کوله پشتی چی در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد