ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین موزه های شهر مکزیک

موزه های شهر مکزیک بسیار زیاد هستند که هر کدام از آن ها تاریخچه ی خاص خود را دارند. در واقع باید بدانید بیش از 150 موزه در سطح این شهر وجود دارد و بی شک وجود این موزه ها خبر از فرهنگ و تاریخچه ی غنی گذشته ی این شهر می دهند که امروزه برای بازدید در معرض دید عموم قرار گرفته است. در ادامه برای افراد علاقه مند به موزه، فهرستی از بهترین موزه های مکزیک در نظر گرفته ایم که در طول سفر به این شهر قطعا برایشان بسیار مفید خواهد بود، پس با ادامه ی این مقاله با ما همراه شوید.

بهترین موزه های شهر مکزیک

1- Museo Nacional de Antropología

این موزه در اصل در Bosque de Chapultepec قرار دارد و به موزه ی اسلحه ی مکزیک معروف است. به نظر می رسد این موزه در بین سایرین بیشتر از همه مورد پسند بازدید کنندگان واقع گرفته شده است و به عنوان بهترین موزه ی مکزیک در سطح بین المللی شناخته شده است. همچنین وجود نمایشگاه های دائمی در این موزه به جذابیت آن افزوده است، البته نمایشگاه های کوتاه مدت نیز در این موزه وجود دارد که به صورت منظم تغییر می کند. محیط خارجی این موزه نیز بسیار برای بازدید کنندگان جذاب است و سالانه عده ی زیادی از آن دیدن می کنند.

2- Museo Frida Kahlo

این موزه بهترین تلفیق گالری هنری و موزه را در کنار یک دیگر تشکیل داده است. همچنین به عنوان The Blue House نیز شناخته شده است. هر اتاق از این موزه تعدادی از آثار هنری بی نظیر را در خود جای داده که می تواند ساعت ها شما را به خود مشغول کند.

بهترین موزه های شهر مکزیک

3- Museo Nacional de Historia

این موزه با سبک نئو گوتیکی که دارد در دهه ی 1860 با عنوان Museo Nacional de Historia ساخته شد و قطعا یکی از مکان هایی است که باید حتما به آن سر بزنید و ارزش دیدن را دارد. همچنین Museo Nacional de Historia به طور مرتب در حال تغییر نمایشگاه های خود است و شما هر دفعه ای که به این موزه سر بزنید با نمایشگاه های جدیدی رو به رو خواهید شد که ساعت ها شما را به خود مجذوب خواهد کرد.

بهترین موزه های شهر مکزیک

4- Museo del Palacio de Bellas Artes

این موزه یکی از مکان هایی است که بدون دیدن آن سفر شما به شهر مکزیک کامل نخواهد شد. طراحی داخل و خارج این موزه به طرز شگفت انگیزی زیباست و باید بدانید که اولین موزه ی هنری است که در این شهر ساخته شده بنابراین از اهمیت خاصی بر خوردار است و امروزه نیز جایگاه خود را کاملا حفظ کرده است و از محبوبیت آن ذره ای کاسته نشده که این موضوع نشان از درجه یک بودن و جذاب بودن آن دارد. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

موزه آثار خطی ارمنستان

شهر جرموک ارمنستان

موزه پرنس ویلز هند

موزه ویکتوریا هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد