بهترین هتل های شهر زاگرب در کشور کرواسی

در این مطلب قصد معرفی بهترین هتل های شهر زاگرب در کشور کرواسی را داریم تا با آن ها بیشتر آشنا شوید. این هتل ها توسط متخصصان انتخاب شده است و اساس انتخاب آن ها بر پایه ی لوکس بودن، بزرگ یا کوچک بودن، مقرون به صرفه بودن و ... است.

هتل رئیس جمهور پانتواک: این هتل از هتل های برجسته در شهر زاگرب است که در مرکز شهر و در مکانی شیک و لوکس واقع می باشد. وجود یک باغ بزرگ و فضای مدرن و هنرمندانه، از نکات مثبت این هتل است. خدمات کارکنان و خدمتکار های هتل پانتواک بی عیب و نقص می باشد. همچنین شما می توانید از امکانات و خدمات دیگر این هتل نظیر رستوران خوب آن، اتاق های بزرگ با طراحی مناسب و یک باغ وحش در نزدیکی آن استفاده کنید.

بهترین هتل های شهر زاگرب در کشور کرواسی

هتل اسپلاند زاگرب: هتل اسپلاند که در سال 1925 ساخته شده است و از قدیمی ترین هتل های شهر زاگرب می باشد، هتلی پنج ستاره است. اکثر توریست ها معمولا برای اقامت هتل اسپلاند را انتخاب می کنند. در سال 2004 این هتل طراحی جدیدی را در خود اضافه کرده است که باعث جلب توجه بیش تر مسافر ها شد. این هتل دارای یک باشگاه تناسب اندام و راهنمای تور های کشور کرواسی و همچنین اتاق های مخصوص برای نگه داری حیواناتی مانند سگ می باشد. شک نکنید که نمی توانید همانند این هتل را در جای دیگر زاگرب بیابید.

بهترین هتل های شهر زاگرب در کشور کرواسی

هتل سوانکی: این هتل که در سال 1887، گارگاه نساجی و خشک شویی بوده است، بعد ها توانست عنوان یکی از بهترین هتل های شهر زاگرب را به دست آورد. هتل سوانکی در مرکز شهر واقع است و دارای باغ و اتاق های دارای تراس می باشد. اگر قصد گشت و گذار در شهر زاگرب را دارید، پیشمهاد ما به شما هتل سوانکی است. کارکنان جوان و مشتاق این هتل فضای مناسب و راحتی را برای شما به وجود می آورند. در نزدیکی این هتل نیز یک ایستگاه دوچرخه برای اجاره ی آن و یک گالری هنری وجود دارد که می توانید از آن بازدید کنید.

هتل جاگر هرن: این هتل، قدیمی ترین هتل شهر زاگرب است که در سال 1827 میلادی ساخته شده است. این مکان، یک مکان مسکونی با اتاق های دل پذیر و دارای تراس و کافه است که تجربه ای از یک سفر دوست داشتنی از زاگرب را برای شما به ارمغان می آود. این هتل در کنار میدان اصلی زاگرب واقع است و می توانید به رستوران ها و مغازه های شیک بروید و از آن ها استفاده کنید. همچنین هتل در مکانی مناسب برای پیاده روی و لذت بردن از شهر واقع شده است. پذیرش در هتل به صورت 24 ساعته است و کارکنان آن با خدمات خوب خود از شما استقبال خواهند کرد.

بهترین هتل های شهر زاگرب در کشور کرواسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل الیت ورد پرستیژ استانبول

هتل اترنو استانبول

هتل اورینت مینتور استانبول

هتل آستین استانبول

هتل آل سیزن استانبول

هتل آوانتگارد استانبول

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر