بهترین هتل های کشور سریلانکا

     کشور سری لانکا دارای هتل های و محل های اقامت بسیاری می باشد. در این مطلب تعدادی از بهترین و محبوب ترین هتل های این کشور آورده شده است پس اگر مقصد سفر بعدی شما سری لانکا است، پیشنهاد می شود تا این مطلب را از دست ندهید. انتخاب این هتل ها توسط متخصص های این زمینه صورت گرفته است و اساس این انتخاب ها بر پایه ی شیک و مدرن بودن، کوچک یا بزرگ بودن و مقرون به صرفه بودن آن ها می باشد.

هتل کیلون: از برجسته ترین هتل های کشور سری لانکا می توان به کیلون اشاره کرد. مهمان نوازی کارکن های این هتل در بهترین شکل ممکن صورت می گیرد جایی که شما احساس نگرانی در مورد چیزی را نخواهید داشت.در اطراف این هتل مسیر های بسیار جالبی برای پیاده روی و یا دوچرخه سواری قرار دارند. اتاق های این هتل بسیار لوکس و با امکانات زیاد است به طوری که نیاز های شما را تا حد زیادی رفع خواهد کرد. همچنین اگر اهل ورزش هستید پیشنهاد می شود که زمین تنیس کیلون را از دست ندهید.

اقامت گاه کاندی: این اقامت گاه که در سال 1823 ساخته شده است، محل زندگی آخرین پادشاه سری لانکا بوده است. این اقامت گاه در میان فضایی سرسبز قار دارد و به شما آرامش خاصی می دهد. اتاق های بزرگ این اقامت گاه از بهترین ویژگی های آن است. انجام خدمات در کاندی، بسیار دوستانه و حرفه ای صورت می گیرد. پیشنهاد می شود تا از استخر، کتاب خانه و کلاس های یوگای کاندی استفاده کنید تا تجربه ی سفرتان دلپذیر تر گردد. همه چیز در کاندی کاملا بی عیب و نقص و سازمان یافته طراحی شده است.

اقامت گاه روسیث: از اقامت گاه های قدیمی کشور سری لانکا می توان به روسیث اشاره کرد که در سال 1926 ساخته شده است. با امتحان غذا در رستوران این مکان می توانید طعم متفاوت غذا های سری لانکایی را تجربه کنید. کارکنان زحمت کش این اقامت گاه از نکته های مثبت آن می باشند که هر آن چه در توانشان باشد را برای شما انجام خواهند داد. از امکانات دیگر روسیث می توان کلاس های یوگا و ماساژ، استخر، کتاب خانه، و دوچرخه سواری را مثال زد.

اقامت گاه تیلورس هیل: این مکان با معماری خوش سلیقه و جذاب، حدود صد و پنجاه سال قدمت دارد. این اقامت گاه تنها پنج اتاق دارد اما افرادی که به آن جا می روند بسیار خوش شانس هستند چرا که به یکی از سرسبز ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق کشور سری لانکا رفته اند. تیلورس هیل در نزدیکی کوهستان قرار دارد که همین برای افرادی که مایل به کوه نوردی هستند، می تواند بسیار جذاب باشد.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل الیت ورد پرستیژ استانبول

هتل اترنو استانبول

هتل اورینت مینتور استانبول

هتل آستین استانبول

هتل آل سیزن استانبول

هتل آوانتگارد استانبول

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر