تعدادی از اقامتگاه های بومگردی معروف ایران

اقامتگاه بومگردی گودان

در روستای ماهان، 35 کیلومتر از شهر کرمان واقع شده است. یک باغ بزرگ و زیبا دارد که روبروی باغ شاهزاده ایرانی باستان قرار دارد. شما می توانید غذای خانگی سنتی ایرانی را در تراس این خانه آرام و دلپذیر میل کنید. این اتاق دارای 4 تشک سنتی است و می تواند به راحتی ۴ نفر را در خود جا دهد. تمام اتاقها دارای دستشویی و دوش حمام اختصاصی هستند. خدمات این اقامتگاه صبحانه را نیزشامل می شود .

اقامتگاه بومگردی نارنجستان
یک خانه کوچک، ‌دنج و دلپذیر است که زندگی سنتی و روستایی را در خود ادغام کرده است. که به طور خاص برای کسانی که به دنبال یک سفر آرام هستند مناسب است. شامل 3 اتاق ترنج، گندم، تاک (درخت انگور) است؛ یک آشپزخانه و حمام مشترک. مسافران می توانند سیستم گرمایی سنتی و نانوایی سنتی ایران را تجربه کنند.
اقامتگاه بومگردی کشکیلو
یک خانه 60 ساله است که در فاصله 87 کیلومتری کرمان قرار دارد. در سال 2014 بازسازی شد. دارای 6 اتاق است. مسافران می توانند از جاذبه های گردشگری شهداد لذت ببرند. برای حفظ معماری سنتی، برخی از اتاق ها یخچال و فریزر و حمام ندارند. در حقیقت، آنها در حیاط عمومی هستند. کاشکلو از نظر راحت تر بودن در منطقه کلوت، یک مینی هتل شش اتاقه حرفه ای است که ترکیبی از عناصر سنتی مدرن در یک باغ با درخت های نخل محسوب می شود.

 

تعدادی از اقامتگاه های بومگردی معروف ایران
اقامتگاه من همیشه سبز
من همیشه سبزMane Hamishe Sabz)) یک اقامتگاه بومگردی سنتی 80 ساله در چهارچوب تاریخی بوشهر است. بسیار نزدیک به دریا و یک رستوران بسیار معروف است.2 اتاق به نام "Kahbad" و "Hiroon" با حداکثر 10 مسافر دارد. مجهز به A / C، سیستم گرمایش مرکزی، حمام و وای فای رایگان هستند.در فارسی من به معنی خانه است و "همیشه سبز" نیز نام خانوادگی صاحبان اقامتگاه است.
اقامتگاه بومگردی لرد سوزا
اقامتگاه بومگردی لرد سوزا در روستای سوزا در نزدیکی جزایر ناز و ساحل غربی سوزا واقع شده است. تنها 1 کیلومتر دور از خط ساحلی است و بسیار آرام و به طور سنتی تزئین شده است. کل مساحت 1400 متر مربع است که شامل 2 ساختمان، یک حیاط بزرگ، باغ، تراس چوبی کوچک و یک پارکینگ بزرگ است.

 

تعدادی از اقامتگاه های بومگردی معروف ایران

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل ایران مشهد

تسهیلات دارندگان ایران کارت بانک آینده

هتل ایران کیش

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد