ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

توقف اجرای خودکار برنامه ها !

 

آیا می دانید یکی از مهم ترین مواردی که در سرعت بالا آمدن ویندوز تاثیر بسزایی دارد، مقدار برنامه هایی است که با بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند؟

به این شکل که هر مقدار برنامه های بیشتری همراه با ویندوز اجرا شوند، ویندوز شما دیرتر اجرا می شود و کاملا آماده استفاده می شود.

حتما شنیده اید که برخی می گویند وقتی ویندوزی را نصب می کنند تا چند روز اول سرعت کار با ویندوز عالی است، اما بعد از چند روز حتی روشن شدن آن نیز زمان می برد.

این اتفاقات تماما به برنامه های نصب شده روی ویندوز بستگی دارد و به تعداد برنامه هایی که با اجرای ویندوز خود به خود شروع به کار می کنند.

توقف اجرای خودکار برنامه ها

آیا می دانید که برای رفع این مشکل چه باید کرد؟ بهترین راه حل مدیریت و نظارت بر برنامه هایی است که به طور خودکار با شروع ویندوز اجرا می شوند که این کار برای بیشتر افراد کار مشکلی است و نیازمند مهارت خاص می باشد.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار Startup Organizer براحتی تمام برنامه هایی که به طور خودکار و نمایان و پنهانی روی سیستم شما اجرا می شوند را کنترل کنید و هر زمانی که مایل بودید هرکدام از برنامه ها را غیر فعال یا برخی دیگر را فعال کنید.

با استفاده از این نرم افزار کمکی خواهید توانست تا ویروس ها و بد افزار هایی که بر روی سیستمتان فعال است و با اجرای ویندوز خود به خود شروع به کار می کنند، غیرفعال کنید. حتی امکان مشاهده جزئیات و رد گیری آن ها روی هارد دیسک وجود دارد.

توقف اجرای خودکار برنامه ها

این نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی از جمله مدیریت رجیستری ویندوز، مدیریت بخش های مختلف موجود در پانل، مدیریت  Startup و مدیریت فایل های سیستمی است.

نکته مهم : اگر خواستید تا متعلقات اضافی ویندوز را حذف کنید کافیست به شاخه ی inf که به صورت مخفی در شاخه Windows است ، مراجعه کنید و فایل  sysoc.inf را بیابید و آن را باز کنید. بعد از باز شدن فایل از منوی edit عبارت replace را انتخاب کرده و از مقابل کادر Find عبارت hide را تایپ و دکمه replaceرا بزنید و فایل را ذخیره کنید. حالا می توانید از قسمت Components/add remove windows در کنترل پنل مواردی را که قبلا دیده نمی شد، حذف نصب کنید.

توقف اجرای خودکار برنامه ها

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

دره گل ها ارمنستان

هتل بارویک ها اند اسپا مسکو روسیه

دهکده فیل ها در پاتایا تایلند

معبد بهشت و جهنم چینی ها کوالالامپور مالزی

محله چینی ها کوالالامپور مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد