جاذبه های گردشگری شهر فلورانس (2)

در این مطلب به ادامه مقاله قبلی در مورد جاذبه های گردشگری شهر فلورانس می پردازیم. در مطلب قبلی جاذبه های گردشگری مهمی همچون کلیسای جامع فلورانس، پل کهن، میدان سینیورا و ... آشنا شدیم، در این مطلب به معرفی دیگر جاذبه های دیدنی شهر فلورانس می پردازیم.

تعمیدگاه سان جیوانی

یکی از مهم ترین بناهای مذهبی فلورانس که به یک کشیش به نام جان پاپتیست اختصاص دارد. یک شاهکار معماری متعلق به قرون وسطی که طراحی نمای داخلی آن برگرفته از دوره های قدیمی تر از قرون وسطی بوده است. نمای داخلی آن به شکل هنرمندانه طلاکوبی شده است تا چشم هر بیننده را به زیبایی و درخشش خود خیره کند. این بنا نمایانگر تاریخ دینی و معماری مذهبی شهر فلورانس است.

جاذبه های گردشگری شهر فلورانس (2)

کلیسای سن لورنزو

یکی از زیبا ترین و بزرگترین کلیساهای شهر فلورانس که در مرکز بازار اصلی این شهر واقع شده است. قدمت این کلیسا به سال 393 میلادی باز می گردد و به گفته مورخان این کلیسا، قدیمی ترین کلیسای فلورانس است. نمای بیرونی این کلیسا هیچ وقت کامل نشد اما همین ظاهر بی تکلف و ساده باعث زیبایی و جذابیت این اثر معماری شده است.

جاذبه های گردشگری شهر فلورانس (2)

باغ های بوبولی

یک باغ با چشم اندازی طبیعی و مملو از مجسمه ها و تندیس ها و فواره ها در در هر گوشه از این باغ تاریخی دیده می شود. این باغ تلفیقی از طبیعت و تاریخ را به طور هنرمندانه در خود جای داده است. صدای پرندگان مختلف این باغ و صدای آب خروشان از بخش های جالب و هیجان انگیز دیگر این باغ است. قدمت این باغ به قرن 16 میلادی باز می گردد هرچند در طول سالیان بعد مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت و نهایتا در قرن 17 به شکل امروزی در آمد. قدم زدن در این پارک و تجربه تماشای همزمان دیدنی های تاریخی و طبیعی از هیجان انگیز ترین بخش خای سفر به فلورانس است.

جاذبه های گردشگری شهر فلورانس (2)

قصر پیتی

یکی از قصر های قدیمی فلورانس که در قرن 15 میلادی ساخته شده است. این قصر به دلیل قرار گرفتن در یک تپه تقریبا مرتفع چشم انداز بسیار زیبایی از شهر فلورانس دارد.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

شهر جرموک ارمنستان

شهر سنگی اوپلیستیخه گرجستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر