ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جاذبه های گردشگری شهر فلورانس (1)

جاهای زیادی است که در شهر فلورانس می توان از آن دیدن کرد. در روز دوم و سوم مسافرت خود تازه به این موضوع پی می برید که این شهر جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد و وقت برای دیدن آن ها بسیار کم است. البته که این موضوع کاملا هم صحیح است ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم که سعی نکنید خیلی سریع همه ی جاذبه های گردشگری این شهر را در مدت کوتاه ببینید زیرا نمی توانید از زیبایی هر کدام از این جاذبه های گردشگری به اندازه ی کافی لذت ببرید. توصیه ی ما به شما این است که چند مورد از این مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری را انتخاب کنید و در زمان بازدید از آن ها نهایت لذت را ببرید و بهترین خاطرات را در شهر فلورانس برای خود رقم بزنید.

برای این که بتوانید بهتر تصمیم بگیرید که کدام یک از منطقه ها بروید در ادامه ی این مقاله فهرستی برایتان از جاذبه های گردشگری و کار هایی که در مدت اقامت خود در فلورانس می توانید انجام دهید تهیه کرده ایم. پس اگر می خواهید به این شهر زیبا و کهن سفر کنید پیشنهاد ما این است که ادامه ی مقاله را حتما دنبال کنید.

جاذبه های گردشگری فلورانس

1- کلیسای Santa Maria del Fiore

یکی از مکان های محبوب و معروف شهر فلورانس این کلیسای قدیمی است. این کلیسا از سال 1296 شروع به ساخت کرد اما تا سال 1436 کامل نشده بود. سرامیک های به کار رفته در بیرون آن رنگ های صورتی، سبز و سفید دارند همچنین داخل این کلیسا مجسمه های شگفت انگیز و زیبایی وجود دارد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند.

جاذبه های گردشگری فلورانس

2- The Baptistery

این مکان در قرن 11 ام ساخته شد و یکی از قدیمی ترین ساختمان های فلورانس به شمار می آید. بیرون این ساختمان از مرمر های سفید و سبز ساخته شده است و دارای سه در زیبای برنزی است. معروف ترین این در ها دروازه ی بهشت (Gates of Paradise) نام دارد.

3- برج ناقوس (The Campanile)

این برج همچنان با نام Piazza del Duomo شناخته شده است و معماری آن توسط Giotto di Bondone انجام شده است. این ساختمان در سال 1334 ساخته شد. متاسفانه معمار این ساختمان قبل از اینکه بتواند این ساختمان را تکمیل کنید از دنیا رفت. این برج دارای 414 پله است که اگر بتوانید همه ی آن ها را بالا بروید هم منظره ی زیبای شهر را می بینید و هم می توانید گنبد و مناطق اطراف فلورانس را به خوبی مشاهده کنید.

4- Ponte Vecchio

این پل قدیمی در سال 1345 ساخته شد و اولین پل موجود در شهر فلورانس به شمار می آید که در طول رودخانه ی آرنو  (Arno River) ساخته شده است و تنها پلی است که از قرون وسطا تا به کنون سالم مانده است. این پل همیشه شلوغ است و مغازه های طلا و جواهر فروشی قدیمی همچنان در اطراف آن وجود دارند. از روی این پل شما منظره ی زیبایی از رود آرنو را مشاهده خواهید کرد.

جاذبه های گردشگری فلورانس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

شهر جرموک ارمنستان

شهر سنگی اوپلیستیخه گرجستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد