ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (2)

در بخش قبلی معرفی جاذبه های گردشگری شهر مونیخ به مکان های دیدنی مهمی از جمله قدیمی ترین ساختمان مونیخ، کلیسای جامع بانوی ما و کاخ رزیدنس پرداختیم. در این مطلب به معرفی دیگر جاذبه های گردشگری شهر مونیخ آلمان می پردازیم.

میدان Marienplatz

تا قرن 19 میلادی بازارهای مختلفی در اطراف این میدان مشهور برپا می شده است. این میدان از دیرباز تا کنون میدان مرکزی شهر مونیخ بوده است. میدانی بسیار زیبا که با نورپردازی های شب هنگام بر زیبایی آن افزوده می شود. این میدان دارای دو بخش اصلی به نام های تالار جدید و تالار قدیمی است که تالار قدیمی دارای یک برج بسیار قدیمی است که سالیان پیش بازسازی شده است. علاوه بر ساختمان های مدرن و تاریخی که در این میدان جای دارند. مراکز تجاری و گردشگری همچون رستوران ها و کافه های لوکس و مجلل نیز در این میدان دیده می شوند. این میدان در طول سال میزبان مراسم ها و فستیوال های خیابان بسیاری است.

جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (2)

تالار جدید شهر

علت نام گذاری این بنای تاریخی این بوده تا نام آن از تالار قدیمی تری که در نزدیکی این تالار قرار دارد، متمایز باشد. قدمت این تالار به اواخر قرن 19 میلادی باز می گردد. این تالار در میدان Marienplatz و در نزدیکی تالار قدیمی شهر واقع شده است. این تالار دارای یک برج بلند 85 متر است که از گردشگران می توانند از طریق بالابر خود را به بالای این برج برسانند و از آن ارتفاع با چشم اندازی زیبا و رویایی از مرکز شهر مونیخ روبرو شوند.

جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (2)

کلیسای آسام

یکی دیگر از بناهای تاریخی مهم و ارزشمند در مونیخ که به سبک روکوکو ساخته شده است. قدمت این کلیسای با شکوه به اواسط قرن 18 میلادی باز می گردد. در واقع این کلیسا در سال 1742 به طول کامل ساخته شد. نمای درونی این کلیسا به شکل هنرمندانه با نقاشی های و حکاکی ها زینت داده شده است. نقاشی هایی که به زیبایی بر روی دیوار ها و سقف این کلیسا طراحی شده و تندیس هایی باستانی که در قسمت های مختلف این کلیسا قرار گرفته اند.

جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

مقاصد گردشگری

پله های اسپانیایی رم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد