جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (3)

در مطالب قبلی به برخی از بهترین جاذبه های گردشگری مونیخ اشاره کردیم. در این بخش و بخش چهارم به معرفی برخی دیگر از جاذبه های گردشگری از جمله باغ انگلیسی، کلیسای سنت پیتر، تئاتر رزیدنس، کلیسای سنت میشل، باغ وحش مونیخ و... می پردازیم.

باغ انگلیسی

باغی به وسعت 3.7 کیلومتر که از زیباترین و بزرگترین باغ های کشور آلمان است. این باغ درقرن 18 میلادی کاربرد نظامی داشته است. دریاچه های مصنوعی و مسیر های پر پیچ و خم که در اطراف آن ها درختان و گونه های گیاهی زیبایی خودنمایی می کنند، از بخش های زیبای این باغ هستند. باغ انگلیسی بزرگ ترین پارک شهری کشور آلمان است و از مهم ترین جاذبه های شهر مونیخ به شمار می رود. این باغ زیبا دارای 100 پل است و مکانی عالی و ایده آل برای اتراق و اقامت موقت و رایگان در قلب یکی از زیباترین پارک های شهری آلمان است.

جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (3)

کلیسای سنت پیتر

یکی دیگر از کلیساهای قدیمی شهر مونیخ که قدمت آن به قرن 15 میلادی باز می گردد و به سبک گوتیک ساخته شده است. قسمت داخلی این کلیسا با تندیس ها و نقاشی های زیبا بر روی دیوار ها و سقف و یک محراب، زینت داده شده است. این کلیسا دارای یک برج بلند است و گردشگرانی که بتوانند از 299 پله این برج بالا بروند با یک چشم انداز زیبا از کل شهر و رشته کوه آلپ روبرو می شوند.

جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (3)

سالن تئاتر کاخ رزیدنس

این سالن در قسمت شرقی کاخ رزیدنس قرار گرفته و از مهم ترین بخش های این کاخ به شمار می رود. این سالن تائتر به سبک معماری روکوکو ساخته شده است. البته در خلال جنگ جهانی دوم این سالن دچار آسیب هایی شده که در روند بازسازی که از سال 1958 شروع شد، به تدریج قسمت های آسیب دیده آن بازسازی شد. این تئاتر یک شاهکر معماری است و طراحی و نمای داخلی آن بسیار زیبا و با شکوه است. این ساختمان قدیمی سالانه میزبان باشکوه ترین مراسم اپرا در شهر مونیخ است. بخش های مختلف بیرونی و داخلی این بنای تاریخی با منبت کاری زینت داده شده است.

جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (3)

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

مقاصد گردشگری

پله های اسپانیایی رم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر