جوجه کوچولو پرواز می کند

یکی بود یکی نبود غیر از خدای مهربون هیچکس نبود. توی یک جنگل بزرگ و سرسبز ، بالای یک درخت بلند گنجشک خانم و جوجه کوچولو زندگی می کرند. جوجه کوچولو تازه به دنیا اومده بود و هنوز برای پرواز کردن خیلی کوچک بود . گنجشک خانم هرروز صبح به جنگل میرفت و برای جوجه کوچولو غذا پیدا میکرد و برایش می اورد. بعد از مدتی، جوجه کوچولو پرهاش در امد و باید کم کم پرواز کردن رو یاد می گرفت.

 

جوجه کوچولو پرواز می کند

ولی اون خیلی از پرواز کردن ، می ترسید . مادرش بهش گفت : پسرم ؛ باید کم کم خودتو اماده کنی که پرواز کردن را یاد بگیری . این جنگل خیلی بزرگه و جاهای قشنگی داره که دوست دارم ببینی مثلا یک آبشار بزرگ اونور جنگله که غذاهای خوشمز ایی اونجا وجود داره و تو باید یاد بگیری که برای خودت غذا پیدا کنی . ولی هربار که جوجه کوچولو به لبه شاخه درخت می رفت تا پرواز کند، میترسید و عقب می رفت. یک روز صبح که گنجشک خانم برای پیدا کردن غذا به جنگل رفته بود ، جوجه کوچولو صدایی شنید و متوجه شد یک گربه از درخت بالا می آید و شروع کرد به فریاد زدن ولی کسی نبود که کمکش کند .

وقتی گربه به بالای درخت رسید و جوجه را دید گفت: امروز تو غذای خوشمزه من هستی .جوجه کوچولو خیلی ترسیده بود و از بالای درخت به پایین نگاه کرد و به خودش گفت: اگه پرواز نکنم حتما گربه منو میخوره و چشم هایش رو بست و شروع کرد به پر زدن . وقتی چشم هایش را باز کرد متوجه شد که پرواز میکنه .جوجه کوچولو از اینکه از دست گربه فرار کرده خیلی خوشحال بود . وقتی گنجشک خانم به لانه امد و ماجرا را فهمید از اینکه جوجه کوچولو بر ترسش پیروز شده و بلاخره تصمیم گرفت که پرواز کند خیلی خوشحال بود و به جوجه کوچولوی داستان ما خیلی افتخار میکرد . از اون روز به بعد هر روز صبح با هم جنگل می رفتند و از زیبایی های جنگل لذت می بردند . تا یک داستان دیگه خدانگهدار .

 

جوجه کوچولو پرواز می کند

جوجه کوچولو پرواز می کند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور کیش با پرواز ماهان

هتل می تاور مالزی

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

تور مالزی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر