ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خانه های محلی ایران

تورهای محلی شما را با مناطق و اقامتگاه های بوم گردی زیادی در ایران آشنا می کنند. مانند خانه های روستایی ترکمن، خانه ی گیلکی یا یک خانه ی روستایی در صحرای مصر. با کمک لیدر محلی که با منطقه آشنایی دارد می توانید کشف کنید که مردم محلی چگونه زندگی می کنند. در ایران شما می توانید خانه های محلی دوستدار محیط زیست و پایدار پیدا کنید که بیشتر آنها توسط مردان و زنان محلی در آن منطقه مدیریت می شود.

 

خانه های محلی ایران

برخی از خانه های محلی ارائه شده در HiPersia
اقامتگاه توریستی سنتی نقلی
این خانه در شهر کاشان واقع شده است. شما می توانید از کارهای هیجان انگیز در بیابان لذت ببرید. مانند شترسواری و تورهای بیابان گردی و با کمک افراد محلی یاد بگیرید چگونه غذاهای سنتی و محلی را طبخ کنید.
گیله بوم
HiPersia معتقد است که اقامتگاه بومگردی گیلان یک مقصد جذاب برای عاشقان غذا، تماشای پرنده و گردش در جنگل است. به هر حال، زمین های برنج و مزارع چای و باغ نارنج مقاصد دیگر گردشگری هستند.
اقامتگاه بومگردی ترکمن
این مکان جدید جایی است که به طبیعت، میراث، مهمان نوازی و آشپزی اختصاص داده شده است. اقامتگاه بومگردی ترکمن در قله "كوه بایلی" (گلستان) واقع شده و در فاصله چندين كيلومتري پارك ملي گلستان قرار دارد كه مساحت 92000 هكتار را پوشش مي دهد. اقامتگاه محل بسیار مناسبی است، در قلب سرزمین باستانی، جایی که جوهره ی زندگی، طعم ها، سنت و میراث همه با هم جشن گرفته می شوند.

 

خانه های محلی ایران
کاروان سرای جندق
کاروانسرای جندق قلعه ای کوچک واقع در بیابان مرکزی ایران است. جالب ترین مقصد ها، دریاچه نمک خور، کویر مصربا تپه های آن و چشمه گرمه است. HiPersia فعالیت های شترسواری و فعالیت های ستاره شناسی را در اطراف خانه طباطبایی پیشنهاد می کند. .
خانه مهمان عربی (موزیف)
در روستای بردیه واقع شده است، جایی بین اهواز و سوسا. شما می توانید قهوه عربی که HiPersia بیش از هر چیز دیگری پیشهاد می کند تجربه کنید. میزبان شما می تواند مراسم قهوه بسیار منحصر به فردی را به شما نشان دهد، آن را از دست ندهید. این محل بهترین جا برای لذت بردن در زمستان است، هرگز در ماه های تابستان نروید! 

 

خانه های محلی ایران

رباط سریزد
روستای سریزد واقع در 6 کیلومتری شمال شرق شهر مهریزو 28 کیلومتری جنوب غربی شهر یزد واقع شده است. سریزد با زمینه فرهنگی آن، باغ های سبز و مزارع، قنات سرشار از اب و بسیاری از آثار تاریخی، یک قطب جذاب توریستی است. ساخته شده از یک چاپار خانه قدیمی یا اداره پست سنتی که به دوران ساسانی بر میگردد. قلعه بزرگ سریزد مربوط به دوران سلجوقی و صفوی، شامل رباط کهنه (کاروانسای قدیمی) از دوران سلجوقی و رباط نو (کاروانسرای جدید) مربوط به دوران صفوی و باقی مانده های دروازه فرامرز که به دوران ساسانی باز می گردد است. مسجد جامع سریزد، بافت قدیمی و اب انبار باستانی دارد که Hipersia به شما پیشنهاد می کند. قدیمی ترین رباط (کاروانسرا) می تواند محل اقامت شما در سریزد باشد.
خانه راکی میمند
میمند یک روستای بسیار قدیمی است که در نزدیکی "شهربابک"، شهری در استان کرمان واقع شده است. اعتقاد بر این است که میمند به عنوان محل اقامت اولیه انسان در فلات ایران است که به 12000 سال پیش بر می گردد. تجربه اقامت در خانه راکی، باور نکردنی است.
خانه ناخدا
در جزیره قشم، خانه ای است که از شما مهمان نوازی می کند. و می توانید غذاهای خوشمزه دریایی را بچشید. جزیره قشم مقصدی با جغرافیای خاص است همچنین می توانید ازچاهکو، غارهای نمکی، دره ستارگان و جزیره هرمز دیدن کنید. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل ایران مشهد

هتل خانه سبز مشهد

تسهیلات دارندگان ایران کارت بانک آینده

هتل ایران کیش

رستوران های مالزی

رستوران خانه اسپاگتی کیش

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد