خطرات باز شدن چشم سوم - 3.3 out of 5 based on 4 votes

خطرات باز شدن چشم سوم

خطرات باز شدن چشم سوم
این کار می‌تواند انرژی بیش از حدی را به چاکرای فوقانی شما بفرستد
این کار باعث می‌شود احساس بلاتکلیفی شدید و سردرگمی کنید و همچنین ممکن است به سر درد یا میگرن یا خستگی مفرط دچار شوید.
اگر چشم سوم به زور باز شود، فیلتر نشده خواهد بود
اگر قصد دیدن دنیای مردگان و ارواح را دارید و به همین دلیل می خواهید چشم سوم را باز کنید، باید خیلی دقت کنید. مثلا  اگر چشم سوم‌تان را به زور وادار به باز شدن زود هنگام کنید (مثل این که فقط روی آن چاکرا کار کنید تا ببیند و روی بقیه‌ی چاکراها کار نکنید)، آن وقت فیلترهای طبیعی و سالمی که مانع می‌شوند ارواح و انرژی‌هایی که ترسناک و حواس پرت کن هستند را ببینید در اختیار نخواهید داشت.
 توانایی‌ها و ظرفیت‌های چشم خودتان را درک نخواهید کرد

خطرات باز شدن چشم سوم
چشم سوم چیزی بسیار بیشتر از بینایی است. این چشم به شما اجازه می‌دهد تصویر‌سازی و رویاپردازی کنید، کشف وشهود داشته باشید و صداهای معنوی بشنوید. همچنین دیدگاه روشنی نسبت به مسیر زندگی برایمان فراهم می‌آورد و ما را راهنمایی می‌کند، که چگونه با اراده‌ای بالاتر، این مسیر را بپیماییم. بیشتر مراقبه‌هایی که فقط روی چشم سوم کار می‌کنند از تمام خاصیت‌های ماوراء بینایی معنوی غفلت می‌کنند.
 اگر چشم‌تان به صورت طبیعی مثل چشم انسان‌ها نبیند ممکن است احساس بی‌لیاقتی یا خود کم بینی کنید
همه‌ی چشم‌ها به یک صورت نمی‌بینند. این بستگی دارد که چقدر برای باز کردن چشم سوم تلاش کرده اید. ممکن است شم و شهودی باور نکردنی داشته باشید اما قادر نباشید انرژی‌ها را به وضوح شخصی که کنارتان ایستاده است ببینید. افتخار کردن به ظرفیت‌ها و توانایی‌های چشم‌تان شانه به شانه‌ی افتخار متفکرانه به کل وجودتان حرکت می‌کند، که این نکته ای مهم برای هر تمرین معنوی جامع به شمار می‌رود.
اطلاعات غلط خواهید گرفت

خطرات باز شدن چشم سوم
وقتی چشم سوم‌تان متعادل نباشد، که تقریبا اگر تنها چاکرای «باز شده» باشد، همیشه چنین خواهد بود؛ در آن صورت اطلاعات غلط بسیار زیادی خواهید گرفت. رویاها واقعی به نظر می‌رسند و مشاهده‌ی واضح هر چیزی دشوار می‌شود. برای کشف و شهود صحیح یا حتی پیش‌بینی‌ها و ذهن خوانی به ماهیت پایه‌ای چاکراهای پایینی قدرتمند نیاز دارید.

3.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (4 Votes)

مطالب مشابه

چه چیزی باعث خارش چشم می شود

درمان های خانگی برای خشکی چشم

چه چیزی باعث ایجاد فشار در پشت چشم می شود

تاثیر آرتروز بر روی چشم ها

روش های کاهش خستگی چشم

چرا مردمک چشم های شما کوچکتر شده است؟

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد