خنده دارترین موزه جهان

خنده دارترین موزه جهان
تا به حال اسم موزه موز را شنیده اید؟ ایده جالب این موزه توسط کن بانیستر بود. او در یک کنفرانس عکاسی برای خنداندن مردم، به آنها یک استیکر موز داد. بعد از این قضیه او ایمیل های بسیاری در مورد موز و لوازم مرتبط با موز دریافت کرد که در نهایتا تصمیم گرفت که موزه موز در کالیفرنیا را احداث کند تا باعث شادی مردم شود. او حتی لقب بناناستر را برای خود انتخاب کرد. بانیستر توانست با هدایایی که مردم برای او فرستادند در مدت زمان کوتاهی در سال 1976 موزه موز بین المللی را افتتاح کند. شاید جالب باشد که بدانید بعضی از این وسایل از جنس طلا هستند.

اشیای موجود در موزه موز کالیفرنیا
تمام وسایلی که در این موزه وجود دارد، شکل موز هستند. خلاقیتی که در این موزه وجود دارد، قابل تحسین است. شما می توانید در این موزه هر وسیله ای از جمله چوب لباسی، نمکدان، دکمه،کرم، لیوان، جوراب، گردن بند، عروسک، کتاب، دمپایی، صابون، دستگاه ضبط و... را شبیه موز ببینید که تصور این موضوع هم باعث لبخند زدن می شود. تنوع اشیا در این موزه آن قدر زیاد است که شما را ساعت ها سرگرم می کند.

در موزه موز کالیفرنیا خودتان را مهمان یک شیک موز کنید!

خنده دارترین موزه جهان
اگر به موزه موز کالیفرنیا رفتید، حتما به کافی شاپ آن سر بزنید. این کافی شاپ پر از خوراکی هایی است که از موز درست شده اند. پیشنهاد می کنم هنگام بازدید از موزه یکی از خوراکی های خوشمزه را سفارش داده و حین تماشای جاهای دیدنی موزه از خوردن آن لذت ببرید. این موزه سعی دارد، لبخند را روی لبهای شما به ارمغان بیاورد، امیدوارم  لحظات زیبایی و به یاد ماندنی را تجربه کنید.

عضویت در باشگاه موزه موز کالیفرنیا

خنده دارترین موزه جهان
اگر  دوست دارید عضو باشگاه موزه موز شوید، فقط کافی است که مبلغ 15 دلار را پرداخته کرده و برای خود یک لقب انتخاب کنید. به علاوه افرادی که اشیای زیادی به موزه اهدا کنند، لقب BANANA MERIT   را دریافت خواهند کرد. با توجه به فعالیت اعضای باشگاه، به آن ها درجاتی هم می دهند؛ مثلا  افرادی که فعالیت زیاد دارند، درجه دکترای بنانیستری به آنها تعلق می گیرد. هم چنین می توانید اثرات خود را که با موز درست کرده اید را به موزه اهدا کنید و از مزایای این کار بهره مند شوید. البته با عضویت در این باشگاه تخفیفات مختلفی هم به شما تعلق می گیرد. شاید جالب باشد که بدانید که افراد مشهور بسیاری در باشگاه موزه موز کالیفرنیا عضو هستند.

امکان خرید از موزه موز کالیفرنیا وجود دارد؟
این امکان وجود دارد که اگر دوست داشتید، میتوانید از موزه موز وسیله ای را خریداری کنید و به عنوان سوغاتی به یکی از عزیزانتان هدیه بدهید. البته باید به این نکته اشاره کنم که بناناستر در سال 2010 موزه موز را فروخت و دیگر این موزه به باشگاه ارتباطی ندارد ولی باز هم در کالیفرنیا هست و می توانید برای بازدید به آنجا بروید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل جهان مشهد

رستوران نقش جهان کیش

موزه آثار خطی ارمنستان

موزه پرنس ویلز هند

موزه ویکتوریا هند

جهان پناه هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر