درمان خانگی بوی بد بدن

درمان خانگی بوی بد بدن
 فندق افسونگر
برای رهایی از بوی بد بدن، عصاره‌ی فندق افسونگر را با آب مخلوط کنید و در ظرف اسپری بریزید؛ بعد از حمام یا هر وقت دیگر در طول روز آن را به بدن‌تان اسپری کنید و برای چندین ساعت از شر بوی بدن در امان باشید. این ترکیب  مانند یک داروی قابض عمل می کند و منافذ پوست را در نواحی پر عرق مسدود می کند.
جوانه‌ی گندم

درمان خانگی بوی بد بدن
جوانه‌ی گندم یا مکمل‌های کلروفیل را به برنامه غذایی اضافه کنید. این مواد مانند یک خوشبو کننده عمل می‌کنند و به صورت  معجزه آسایی شما را از شر بوی بدن خلاص می کند. هم‌چنین می توانید دمنوش جوانه‌ی گندم را نیز مصرف کنید. ممکن است برخی آدم‌ها بعد از مصرف دمنوش جوانه‌ی گندم احساس تهوع می‌کنند به همین دلیل بهتر است، غلظت دمنوش‌تان را به صورت تدریجی بیش‌تر کنید.
درمان بوی بد بدن  با روغن درخت چای
این ماده خاصیت ضد باکتری دارد و در نواحی پر عرق بدن با باکتری‌های عامل بوی بد مبارزه می‌کند. روغن درخت چای برای درمان بوی بدن بسیار موثر است زیرا به هیچ عنوان حساسیت‌زا نیست و مصرف آن عوارض جانبی ندارد.
از داخل بدن‌تان سم‌زدایی کنید تا از بیرون بدن‌تان بو زدایی شود
سم‌زدایی فرایندی است که تمام سمومی را که به دلیل رژیم غذایی نامناسب، عدم فعالیت بدنی، و انواع آلودگی‌ها در بدن‌تان تجمع یافته‌اند، دفع می‌کند. برای خلاصی از شر بوی بد بدن، از بدن‌تان سم‌زدایی کنید؛ زیرا ممکن است این بوی بد ناشی از تجمع مواد شیمیایی در دستگاه‌های بدن‌تان باشد
درمان بوی بد بدن با نشاسته‌ی ذرت
نشاسته‌ی ذرت با قدرت رطوبت را جذب میکند، به همین دلیل وقتی که زیر گرمای آفتاب، خیس عرق می شوید، این ماده عرق را در خود جذب می‌کند و شما را از شر بوی عرق خلاص می کند. برای رهایی از بوی بدن، این ماده را مستقیما به پوست‌تان بمالید. هم‌چنین می‌توانید آن را با جوش شیرین ترکیب کرده و استفاده کنید. توصیه می‌شود بعد از هر بار استفاده از این ماده حتما دوش بگیرید.
لیسترین

درمان خانگی بوی بد بدن
شاید این روش، درمان محبوبی نباشد ولی پیشنهاد می کنم، حتما یک بار امتحان کنید. لیسترین خاصیت قابض و ضد باکتری دارد که میزان تعریق و بوی بد بدن‌ را کاهش می‌دهد. در این روش لیسترین رقیق نشده را بعد از استحمام به نواحی پر عرق بدن‌تان بمالید و از شر بوی بد بدن خلاص شوید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مصرف ویتامین D بدون مصرف منیزیم هیچگونه سودی برای بدن ندارد!

پلیمرهای در ابعاد نانو برای تشخیص و درمان همزمان سرطان سینه

خواص دارویی توت فرنگی در درمان بیماری ها

خواص دارویی ازگیل در درمان بیماری ها

درمان بیماری ها با آب کدو حلوایی

مصرف میوه لیمو ترش در درمان بیماری ها