درمان های خانگی برای بزرگ شدن سینه ها (1)

درمان های خانگی برای بزرگ شدن سینه ها
روغن‌ها

ماساژ دادن سینه ها با روغن، به بزرگ شدن آنها کمک می‌کند. می‌توانید از بسیاری از روغن‌ها از جمله روغن زیتون، روغن بادام و غیره برای این کار استفاده کنید.

روغن بادام:

از این روغن، برای ماساژ دادن سینه ها می توانید استفاده کنید. فقط کافی است که ابتدا روغن را گرم کرده و سپس سینه ها را در جهت عقربه‌های ساعت و به طور منظم، ماساژ بدهید. این کار را ۱۰-۸ هفته تکرار کنید و می‌بینید که اندازه سینه ۵ تا ۷ سانتی‌متر بزرگ می‌شود.

روغن زیتون:

درمان های خانگی برای بزرگ شدن سینه ها

باید سینه‌ها را با حرکات دورانی با این روغن ماساژ دهید. از بیرون سینه شروع کرده و به سمت داخل آن حرکت کنید. این کار را ۱۵ دقیقه انجام دهید تا جریان خون را افزایش داده و سینه‌ها را بزرگ‌تر کنید.

روغن دانه سویا:

یکی از روغن هایی که برای بزرگ شدن سینه به کار می رود، روغن دانه سویا است. این روغن، توانایی زیادی در بالا بردن سطح استروژن در ناحیه سینه دارد که به تقویت سینه‌ها کمک می‌کند. علاوه بر استفاده خارجی از این روغن، مصرف خوراکی منظم آن نیز تاثیر زیادی دارد.

روغن میخک:

روغن میخک برای افزایش طبیعی اندازه سینه‌ها مفید است. این روغن اگر با عصاره زنجبیل، ترکیب شود؛ بیشترین تاثیر را دارد. پس از ۱۰-۸ هفته نتیجه را خواهید دید.

روغن دانه شنبلیله:

درمان های خانگی برای بزرگ شدن سینه ها

استفاده از این روغن، به باز شدن پوست نزدیک سینه کمک کرده و در صورت استفاده منظم، سینه‌ها را به طور طبیعی بزرگ می‌کند. برای اثر بخشی بیشتر، باید یک عدد زرده تخم مرغ را با ۳ قاشق غذاخوری روغن دانه شنبلیله ترکیب کرده و آن را قبل از خواب به سینه‌های خود بزنید. اگر این کار را به صورت منظم انجام دهید، در عرض ۵-۴ هفته نتایج را خواهید دید.

روغن جوانه گندم:

ماساژ دادن سینه با روغن جوانه گندم، به مدت ۱۵ دقیقه؛ باعث افزایش جریان خون در اندام‌های زنانه  شده و رشد بافت را افزایش می‌دهد.

روغن کنجد:

برای سفت کردن عضلات سینه و بزرگ کردن آن‌ها، می‌توانید از روغن کنجد استفاده کنید. برای رشد بافت‌های سینه می‌توانید این روغن را گرم کرده و سینه را با آن ماساژ دهید.

بایدها و نبایدها در زمان بزرگ و سفت کردن سینه

درمان های خانگی برای بزرگ شدن سینه ها
•    سوتین‌هایی بپوشید که سینه‌های شما را بزرگ‌تر و پرتر نشان دهند. از سوتین‌های بالابرنده استفاده کنید تا آن‌ها را سفت نشان دهد.
•    به طور منظم از مغزها و مرغ استفاده کنید زیرا به بزرگ و سفت کردن سینه کمک می‌کند. البته ورزش کردن را به خاطر بسپارید تا از تجمع چربی در بدن جلوگیری کنید.
•    زمانی که قصد بزرگ کردن سینه‌های خود را دارید، نوشیدنی‌های قندی، شکلات و کافئین مصرف نکنید زیرا می‌توانند تولید استروژن در بدن را کاهش دهند.
•    برای کاهش وزن سریع از قرص‌های کاهش وزن و لاغری استفاده نکنید، زیرا می‌توانند بر اندازه سینه‌ها تاثیر گذاشته و در برخی موارد باعث توقف رشد بافت سینه شوند.
•    لباس‌های زیر تنگ نپوشید زیرا در جریان خون در پوست اختلال ایجاد کرده و باعث بروز مشکل در رشد سینه‌ها می‌شود. اگر می‌توانید لباس زیر خود را هنگام خواب درآورید.
•    شما نمی‌توانید گیاهان بالا را با هم ترکیب کنید. برخی افراد فکر می‌کنند که اگر این گیاهان را ترکیب کنند، سریع‌تر نتیجه می‌گیرند. به هر حال، واقعیت این است که ترکیب این گیاهان می‌تواند کشنده باشد. بنابراین، هر بار یک گیاه را امتحان کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

هتل بزرگ ارم کیش

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

بازار بزرگ کوش آداسی

رستوران های مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر