ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دریافت تیک آبی برای تائید اکانت اینستاگرام


تیک آبی اینستاگرام چیست؟
اکثر کابران تلگرام با کد شامد آشنا هستند. این کد نشان دهنده تائید هویت ادمین کانال و مسئولیت او در قبال محتوای درج شده در کانال می باشد.
اینستاگرام نیز از این امر موستثنی نیست و برای مشخص کردن اصالت و تائید هویت پیج های افراد معروف و برندها از ابزاری با عنوان تیک آبی استفاده می کند. به پیج هایی که دارای تیک آبی اینستاگرام هستند، Verified Badge گفته می شود.
پیج هایی که درخواست دریافت تیک آبی می دهند، توسط تیم اینستاگرام مورد بررسی قرار می گیرند. دادن نشان تیک آبی به یک پیچ به معنای تائید هویت اکانت مربوطه بوده و با داشتن این نشان به راحتی از اکانت ها و پیج های دروغین شناخته می شوند.

دریافت تیک آبی برای تائید اکانت اینستاگرام
آیا دریافت تیک آبی برای افراد عادی نیز امکانپذیر است؟
در گذشته دریافت نشان تیک آبی برای یک اکانت مسیر بسیار دشواری داشت و به همین دلیل فقط اکانت های اشخاص معروف و برندهای بزرگ که فالوورهای بسیار زیادی داشتند، اقدام به دریافت این نشان می کردند.
اما در اقدامی جدید اینستاگرام اعلام کرده است، مراحل دریافت تیک آبی ساده تر شده است و افراد عادی و شرکت های کوچک نیز می توانند با پیمودن مراحل، اقدام به دریافت این نشان نمایند.
لازم به ذکر در حال حاضر دریافت این نشان تنها در دسترس کاربران iOS قرار گرفته است و احتمالا کابران اندروید باید انتظار بیشتری بکشند.
مراحل دریافت تیک آبی
در مرحله اول، با بروز کردن اینستاگرام، گزینه با عنوان Request Verification به منوی تنظیمات برنامه اینستاگرام اضافه می شود که با انتخاب آن و انجام مراحلی که گفته خواهد شد، می توانید درخواست خود را مبنی بر وریفای شدن یک اکانت، برای تیم فنی اینستاگرام ارسال کنید.

دریافت تیک آبی برای تائید اکانت اینستاگرام
در مرحله دوم، اینستاگرام مدارکی را از شما درخواست می کند. این مدارک شامل پاسپورت، گواهی نامه رانندگی و یا حتی کارت های شناسایی دیگر می باشد.
اگر برای پیج شرکت خود اقدام به دریافت تیک آبی نموده اید، می توانید به جای مدارک گفته شده از اساسنامه شرکت یا قبوض آب و برق نیز استفاده کنید.
این اطلاعات به صورت محرمانه در نزد اینستاگرام محفوظ خواهد ماند.
در مرحله سوم، پس از ثبت اطلاعات بایستی منتظر بمانید تا پیج و مدارک ارسالی، مورد بررسی قرار گیرند. در صورت تائید، تیک آبی مانند بسیاری از پیج های برندها و سلبریتی ها برای پیج شما نیز فعال می گردد. اما در صورتی که به هر دلیلی هویت اکانت شما تائید نشود تا 30 روز پس از اعلام نتیجه، حق درخواست مجدد نشان تیک آبی از شما سلب می شود.
البته لازم به ذکر است هر چند در نسخه بروز شده اینستاگرام دریافت تیک آبی برای عموم باز شده است؛ اما در واقع اینستاگرام اکانت هایی را قابل توجه می داند که معروف بوده و یا افراد زیادی عنوانشان را جستجو کرده باشند. وجود این شرط خود به خود افراد بسیاری را از گردونه دریافت نشان تیک آبی حذف خواهد کرد!

دریافت تیک آبی برای تائید اکانت اینستاگرام
نکات مربوط به دریافت تیک آبی
در صورتی که پس از بروز رسانی برنامه اینستاگرام شاهد این گزینه نبودید، به احتمال زیاد باید در چند ساعت یا چند روز آینده منظر اعمال شدن تغییرات و اضافه شدن این گزینه باشید.
علاوه بر این، اینستاگرام به زودی در هفته های آینده، اطلاعات تکمیلی جالبی را برای پیج های پرمخاطب نمایش خواهد داد. این اطلاعات عبارتند از:
• تاریخ ایجاد پیج
• تاریخچه تغییر یوزرنیم ها
• کشور مربوط به پیج
• و...
برای دسترسی به این اطلاعات، پس از ورود به پیج مربوطه، از طریق منوی سه نقطه در بالای صفحه، گزینه About This Account را انتخاب نمایید.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه دریافت ارز مسافرتی

پارک آبی تفلیس گرجستان

پارک آبی پاتایا تایلند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد