در مورد تماس تلفنی Wi-Fi چه می دانید؟

در مورد Wi-Fi چه می دانید و شامل چه چیزهایی می شود؟ این چیزی است که شما باید بدانید. برقراری تماس تلفنی از طریق Wi-Fi در یک گوشی هوشمند هیچ چیز جدیدی نیست. توانایی پچ کردن یک تماس با استفاده از اتصال Wi-Fi به جای یک تلفن همراه، سالهاست که در برنامه اسکایپ در حال استفاده است و اسکایپ یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین برنامه ها برای انجام این کار است. اما همانطور که تکنولوژی حامل دائما به تکامل می رسد، تماس های Wi-Fi نیز در حال تکامل هستند. علاوه بر برنامه های شخص ثالث دیگر که مانند اسکایپ عمل می کنند(مانند WhatsApp و Messenger متعلق به فیس بوک)، سازندگان تلفن همراه خود را با استفاده از برنامه های بومی از جمله FaceTime و Google Android Duo از قابلیت تماس تلفنی Wi-Fi بهره مند می کنند.

در مورد تماس تلفنی Wi-Fi چه می دانید؟

همچنین شبکه های تلفنی وجود دارد که ارائه تماس تلفنی Wi-Fi را در اولویت اول قرار می دهند، مانند Google Fiber Project و Republic Wireless، پیشنهاد های ارزان تری را نسبت به برنامه های تلفن همراه معمولی به مشتریان خود ارائه می دهند. برای رقابت با این شبکه های تلفنی، حامل های میرای که از فناوری سنتی استفاده می کنند، قابلیت های تماس تلفنی Wi-Fi را اتخاذ کرده اند کرده اند. T-Mobile AT & T، Verizon و Sprint به دنبال تلفن همراه هایی هستند که قابلیت های تماس تلفنی Wi-Fi در آن ها اتخاذ شود، چرا که آنها می خواهند پوشش شبکه خود را تقویت کنند و تجربه کاربر را بهبود ببخشند.

در قابلیت تماس تلفنی Wi-Fi  به جای استفاده از اتصال شبکه حامل، تلفن همراه شما می تواند یک تماس صوتی را از طریق یک شبکه Wi-Fi ایجاد کند. این همان ارتباط Wi-Fi است که در خانه تنظیم کرده اید یا هر نقطه اتصال Wi-Fi که در هنگام ورود و خروج شما اتفاق می افتد، مانند یک کافه یا کتابخانه. تماس تلفنی Wi-Fi به ویژه هنگامی مفید است که شما در منطقه با پوشش حامل ضعیف هستید. به عنوان مثال، زمانی که شما در حال سفر به حومه یک منطقه شهری هستید، یا در یک ساختمان دارای نقطه کور پوشش حامل هستید.

در مورد تماس تلفنی Wi-Fi چه می دانید؟

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

هتل می تاور مالزی

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر