دلایل اخراج از هواپیما - 3.8 out of 5 based on 5 votes
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دلایل اخراج از هواپیما

زمانی که شما سوار هواپیما می شوید، بهتر است به قوانینی که باید در طول پرواز رعایت کنید، توجه نمایید. ممکن است شما به دلیل رعایت نکردن این قوانین، از هواپیما اخراج شوید. در این مقاله قصد داریم تا چند مورد از دلایل اخراج شدن از هواپیما را به شما توضیح دهیم؛ با ما همراه باشید. 

دلایل اخراج از هواپیما

بدون کفش سوار نشوید

دلایل اخراج از هواپیما

بهتر است در طول پرواز، از کفش های راحتی استفاده کنید که مجبور نشوید آنها را از پاهایتان خارج کنید. در واقع مساله اصلی، این است که اگر شما کفش خود را از پاهایتان در بیاورید، بوی بد پا پخش می شود و حتی سیستم تهویه هوای داخل کابین هم نمی تواند برای رفع آن کاری کند. این بوی ناخوشایند می تواند یکی از دلایل اخراج از هواپیما باشد.

خم کردن زانوها در بغل

دلایل اخراج از هواپیما

زمانی که سفر هوایی طولانی مدت داشته باشید، ممکن است به دلیل نداشتن فضای مناسب برای پاها، دچار زانو درد شوید. این مشکل بیشتر زمانی رخ می دهد که در کلاس اقتصادی باشید. در واقع بهتر است برای حل این مشکل، یاد بگیرید که چگونه در طول پروازهای طولانی بنشینید یا بهتر است کلاس پروازی خود را بالاتر ببرید. هر یک از مسافران برای استراحت کردن، حق دارند که پشتی صندلی خود را تا میزان مجاز خم کنند، اما برخی از مسافران با خم کردن زانوها مانع از انجام این کار می گردند. در سال ۲۰۱۴ زمانی که یک مرد در پرواز از نوارک (Newark) به دنور (Denver) این کار را امتحان کرد، باعث ناراحتی زنی شد که در صندلی جلوی او نشسته بود؛ بعد از این اتفاق، هواپیما به شیکاگو رفت تا مرد را از هواپیما اخراج نماید.

وارد کردن ابزار موسیقی در داخل هواپیما

دلایل اخراج از هواپیما

به همراه آوردن وسایلی که در طول پرواز به آن نیازی نداشته و یا ممکن است باعث آسیب به شخصی شود، ممنوع می باشد. اگر شما ابزار موسیقی به همراه داشته باشید، متاسفانه نمی توانید آنها را با خود به هواپیما ببرید، ولی جای نگرانی نیست و این امکان وجود دارد که هر وسیله بزرگی را در محفظه بار قرار دهید.

توییت کردن منفی در مورد خطوط هوایی

توجه داشته باشید که ممکن است با توییت کردن یک جمله نادرست از پرواز با یکی از خطوط هوایی ممنوع شوید. این اتفاق در سال 2014 برای شخصی به نام  داف واتسون (Duff Watson) رخ داد. او با یک مامور درب خروجی به بحث و مشاجره پرداخت و در توییتر از آن به عنوان بدترین نماینده در دنور نام برد. نماینده شرکت هوایی، زمانی که توییت او را دید، به واتسون گفت باید سریع این توییت حذف شود و یا اجازه سوار شدن به هواپیما را ندارد.

بوی بسیار تند و تیز

دلایل اخراج از هواپیما


زمانی که منتظر زمان پروازتان هستید و دایم در حال قدم زدن در ترمینال های فرودگاهی می باشید، ممکن است عرق کنید. متاسفانه برخی از افراد  آنقدر بوی عرقشان بد است که می تواند برای اطرافیان آزار دهنده باشد. توصیه می کنیم که قبل از سوار شدن به هواپیما، دوش بگیرید و سعی کنید در محلی استراحت کرده تا بوی بد کمتری پخش شود. این اتفاق برای یک مسافر آلمانی رخ داد و به دلیل بوی بد بدنش که باعث آزار مسافران شده بود؛ خدمه کابین مودبانه به او گفتند که متاسفانه امروز نمی تواند پرواز کند.

شکایت در مورد گریه کودکان

دلایل اخراج از هواپیما

صدای گریه های بی پایان یک کودک، برای اکثر افراد خوشایند نمی باشد. البته نمی توان کمکی به این موضوع کرد. صدای گریه کودکان باعث آزار اطرافیان می شود و معمولا  افراد از صدای گریه شکایت می کنند. اما اگر این شکایات ادامه پیدا کرد، می تواند باعث اخراج از هواپیما شده و یا فرد مجبور شود که با پرواز دیگری به مسیر خود ادامه دهد. جالب است بدانید که زمانی که یک زن از مادر و پسر ۸ ماهه اش به دلیل سر و صدای زیاد شکایت کرد و شروع به فریاد و نفرین آن ها نمود؛ باعث شد که از هواپیما اخراج شود. حتی فیلم این خانم در صفحه های مجازی پخش گردید و باعث شد که شغل خود را از دست بدهد.

دارندگان آلرژی به مغزها (آجیل)

دلایل اخراج از هواپیما

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به مغزها آلرژی دارید، متاسفانه اجازه سفر با هواپیما را ندارید. البته در صورتی که حساسیت شما به آجیل، در سطح متوسط یا شدید باشد. دلیل آن هم این است که معمولا در غذای میان وعده هواپیما آجیل وجود داشته و یا حتی ممکن است یکی از مسافران آجیل به همراه داشته باشد. این اتفاق برای یک مادری که پسرش به آجیل حساسیت داشت، رخ داد و باعث شد که از هواپیمایی امارات بیرون انداخته شود.

اگر بیش از حد چاق باشید

دلایل اخراج از هواپیما

یکی از موارد اخراج از هواپیما این است که یک مسافر دارای وزن سنگینی باشد. این افراد نه تنها نمی توانند به راحتی در هواپیما بنشینند؛ بلکه ممکن است برای مسافران ردیف خود نیز آزار دهنده باشد. در واقع افرادی که بتوانند بر روی یک صندلی نشسته و کمربند ایمنی را ببندند، می توانند با هواپیما سفر کنند. البته گاهی افراد چاق، مورد محبت مسافران قرار می گیرند. در سال ۲۰۱۰ یک زن ریز اندام، صندلی خود را به یک نوجوان با وزن بیش از اندازه داد تا او بتواند از هر دو صندلی استفاده کند.

 اگر بسیار بیمار به نظر برسید

اگر شما دچار بیماری سختی باشید، در این زمان خطوط هوایی می تواند تصمیم بگیرد که آیا اجازه سوار شدن به هواپیما را دارید یا نه؟ بهتر است زمانی که بیمار هستید، سوار هواپیما نشوید.

3.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.90 (5 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

روش جدید هدف قرار دادن تومورها با استفاده از نانوتکنولوژی

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد