راز بهترین و امن ترین صندلی هواپیما - 3.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راز بهترین و امن ترین صندلی هواپیما

راز بهترین و امن ترین صندلی هواپیما

اینکه کدام صندلی هواپیما در موقعیت بهتری قرار دارد، بستگی به اولویت های شما خواهد داشت. اگر قصد دارید، سفری هوایی داشته باشید، با ما همراه باشید تا عالی ترین صندلی های هواپیما را به شما معرفی کنیم.

اگر شما بهترین خدمات را می خواهید

راز بهترین و امن ترین صندلی هواپیما

زمانی که شما وارد هواپیما می شوید، مهماندار ها به شما خوش آمد می گویند. بهتر است با لبخند و برخورد صمیمانه به آنها پاسخ دهید؛ زیرا این کار تاثیر خوبی روی مهماندار ها دارد و تا آخر پرواز چهره شما در خاطرشان می ماند. اگر شما به دنبال بهترین خدمات و یا سفارش غذای متفاوتی هستید، علاوه بر فراموش نکردن لبخند، بهتر است در صندلی های عقب هواپیما بنشینید؛ زیرا در صورتی که شما در خواستی مانند بالشت، پتو یا یک نوشیدنی اضافه داشته باشید، مهمان دار می تواند بدون اینکه بقیه مسافران متوجه شوند، به درخواست شما رسیدگی کند. معمولا خدمه تمایلی به سرویس دهی از سمت جلو ندارند، زیرا باعث می شود دیگران نیز به صورت زنجیر وار همین موارد را تقاضا کنند.

برای بهترین چشم انداز

اگر به دنبال بهترین صندلی برای تماشای مناظر از پنجره های هواپیما هستید، این مساله بستگی به فرودگاه شما دارد. پیشنهاد می کنیم برای تماشای چشم انداز های زیبا، صندلی های روی بال هواپیما را انتخاب نکنید.

برای بیشترین امنیت

شرکت های هواپیمایی، امنیت تمام صندلی های هواپیما را یکسان می دانند. اما طبق تحقیقات انجام شده در سال 2009، مسافرانی که در صندلی های عقب نشسته اند، شانس بیشتری برای جان سالم به در بردن از تصادفات دارند.

برای سریعترین خروج

اگر شما برای رسیدن به یک قرار کاری باید سوار هواپیما شوید و باید خودتان را سریع به شرکت برسانید. پیشنهاد می کنیم در جلوی هواپیما و سمت چپ و در کنار در خروجی بنشینید.  

برای خواب راحت تر

راز بهترین و امن ترین صندلی هواپیما

معمولا خوابیدن در سفر های هوایی کار آسانی نیست و صدایی مثل وزوز موتور هواپیما، ناراحت بودن جای سر و گردن، احتیاج مسافر بغل دستی به دستشویی و ....مانع از خوابیدن می شود. اگر نیاز دارید در طول پرواز استراحت کنید تا بتوانید بعد از سفر سرحال باشید، بهترین صندلی برای شما، صندلی های کنار پنجره در جلوی هواپیما می باشد. هم چنین می توانید با پایین کشیدن پرده پنجره، موقعیت خوبی برای قرار دادن سر خود به وجود بیاورید. پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید با هواپیما سفر کنید، بهتر است با توجه به اولویت هایتان، صندلی خود را رزرو نمایید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

آب و هوای مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد