راهنمای خرید در کپنهاگ، پایتخت کشور دانمارک

     بیایید و در کپنهاگ خرید کنید! در شهر زیبای کپنهاگ با جاذبه های توریستی و مناطق گردشگری فراوان می توانید آثار زیادی از تجارت و مراکز خرید را بیابید. یکی از نیاز های هر مسافر در طول سفر مطمئنا خرید می باشد. این خرید می توان برای خود یا هدیه ای به شخصی به عنوان یک سوغاتی باشد. اگر قصد شما نیز سفر به کپنهاگ می باشد، راهنمای خرید در این شهر را برای آشنایی بیش تر بخوانید. در این مطلب بهترین و جالب ترین فروشگاه ها و مراکز خرید در شهر کپنهاگ آورده شده است.

برد گرید: یکی از مشهور ترین و برترین خیابان های شهر کپنهاگ است که در آن می توانید گستره ای از فروشگاه های مبل فروشی را بیابید و از آن خرید کنیدو البته اگر قصد شما اقامت دائمی در این شهر باشد این فروشگاه ها می توانند به کمک شما بیایند. انواع مبل ها به خصوص مبلمان های کلاسیک در این خیابان به چشم می خورد. برد گرید در کنار کاخ سلطنتی آمالین برگ واقع شده است.

کنگنز نیتوروف: منطقه ی کنگنز نیتوروف و اطراف آن را می توان با فروشگاه های معروف و مارک های خوب آن معرفی کرد. فروشگاه های بنگ و الف سن از بهترین های این منطقه به شمار می روند. نگران حمل و نقل برای ورود به این مکان نباشید چرا که خط جدید مترو درست در نزدیکی این منطقه احداث شده است تا کار را برای مسافر ها و مردم محلی شهر راحت تر کرده باشد.

لدر استرید: از بهترین مناطق جهت خرید با مراکز خرید فراوان می باشد که می تواند انتخاب مناسبی برای خرید شما باشد. این خیابان طولانی شامل جواهرات، لباس فروشی ها و بوتیک های منحصر به فرد است. همچنین دسترسی به رستوران ها با غذا های مرغوب و نیز کافه های دوست داشتنی در این خیابان به سادگی امکان پذیر است.

جاگرس بورگید: یکی از جالب ترین خیابان های شهر کپنهاگ است که از نظر گردشگری نیز محبوبیت زیادی دارد چرا که کلیسای یارد اسیستین نیز در آن واقع شده است. هانس کریستین در این کلیسای معروف دفن شده است. این خیابان مجموعه ی کاملی از مراکز خرید، کافه ها و همچنین فروشگاه هایی با اجناس دست دوم را در اختیار خریداران قرار می دهد. از قسمت های محبوب دیگر برای خرید می توان به منطقه ی لارسبر جسترستا اشاره کرد که در مرکز آوانگارد واقع شده است و در سمت دیگر آن دانشگاه کپنهاگ قرار دارد.

کرون پرینسنس گید: قدم زدن در اطراف این خیابان می تواند جالب باشد چرا که شما با انواع فروشگاه های معروف لباس رو به رو خواهید شد. برخی از بهترین مارک های دانمارکی مانند مارلن برگ در این فروشگاه ها به فروش می رسند.

استروگت: شاید جالب باشد که بدانید خیابان اصلی شهر کپنهاگ، طولانی ترین خیابان در جهان است. طبیعی است که در چنین خیابان طویلی بتوانیم شاهد انواع فروشگاه ها و مراکز خرید باشیم. از بهترین فروشگاه ها جهت خرید در این خیابان می توان به ایلوماند اشاره کرد.

فیولسترید: این خیابان در اطراف دانشگاه کپنهاگ است و بنابر این دسترسی به آن بسیار راحا و امکان پذیر می باشد. جایی که شا می توانید در کتاب فروشی های مختلف مشغول به خرید کتاب شوید، مطالعه کنید و یا از کافه های خوب و شیک آن استفاده کنید.

اوستر برو: این ناحیه از زیبا ترین مناطق شهر کپنهاگ می باشد که در کنار دریاچه ای دوست داشتنی واقع شده است. در این خیابان می توانید انواع بوتیک های جالب برای خرید لباس را مشاهده و از آن ها خرید کنید. شما می توانید از بهترین مارک های دانمارکی خرید کنید که جنس عالی و شناخته شده ای نیز دارند.

فردریکس برگ: یک منطقه ی دنج و آرام در شهر با بسیاری از بوتیک های کوچ می باشد. انواع جنس های دانمارکی و چینی در فردریکس برگ آماده ی فروش هستند که با این وجود این منطقه توانسته است نزد مردم طرفدار های بسیاری را جذب کند.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مرکز خرید سوکه کوش آداسی

مرکز خرید اسکادا ارمنستان

مرکز خرید مورگان ارمنستان

مرکز خرید دالما گاردن ایروان ارمنستان

مرکز خرید ایروان مال ارمنستان

مرکز خرید فروم استانبول

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر