Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/chaharfa/public_html/libraries/src/Plugin/PluginHelper.php on line 178

راهنمای خرید در کپنهاگ، پایتخت کشور دانمارک

      بیایید و در کپنهاگ خرید کنید! در شهر زیبای کپنهاگ با جاذبه های توریستی و مناطق گردشگری فراوان می توانید آثار زیادی از تجارت و مراکز خرید را بیابید. یکی از نیاز های هر مسافر در طول سفر مطمئنا خرید می باشد. این خرید می تواند برای خود یا هدیه ای به شخصی به عنوان یک سوغاتی باشد. اگر قصد شما نیز سفر به کپنهاگ می باشد، راهنمای خرید در این شهر را برای آشنایی بیش تر بخوانید. در این مطلب بهترین و جالب ترین فروشگاه ها و مراکز خرید در شهر کپنهاگ آورده شده است.

برد گرید: یکی از مشهور ترین و برترین خیابان های شهر کپنهاگ است که در آن می توانید گستره ای از فروشگاه های مبل فروشی را بیابید و از آن خرید کنید و البته اگر قصد شما اقامت دائمی در این شهر باشد این فروشگاه ها می توانند به کمک شما بیایند. انواع مبل ها به خصوص مبلمان های کلاسیک در این خیابان به چشم می خورد. برد گرید در کنار کاخ سلطنتی آمالین برگ واقع شده است.

کنگنز نیتوروف: منطقه ی کنگنز نیتوروف و اطراف آن را می توان با فروشگاه های معروف و مارک های خوب آن معرفی کرد. فروشگاه های بنگ و الف سن از بهترین های این منطقه به شمار می روند. نگران حمل و نقل برای ورود به این مکان نباشید چرا که خط جدید مترو درست در نزدیکی این منطقه احداث شده است تا کار را برای مسافرها و مردم محلی شهر راحت تر کرده باشد.

لدر استرید: از بهترین مناطق جهت خرید با مراکز خرید فراوان می باشد که می تواند انتخاب مناسبی برای خرید شما باشد. این خیابان طولانی شامل جواهرات، لباس فروشی ها و بوتیک های منحصر به فرد است. همچنین دسترسی به رستوران ها با غذا های مرغوب و نیز کافه های دوست داشتنی در این خیابان به سادگی امکان پذیر است.

جاگرس بورگید: یکی از جالب ترین خیابان های شهر کپنهاگ است که از نظر گردشگری نیز محبوبیت زیادی دارد چرا که کلیسای یارد اسیستین نیز در آن واقع شده است. هانس کریستین در این کلیسای معروف دفن شده است. این خیابان مجموعه ی کاملی از مراکز خرید، کافه ها و همچنین فروشگاه هایی با اجناس دست دوم را در اختیار خریداران قرار می دهد. از قسمت های محبوب دیگر برای خرید می توان به منطقه ی لارسبر جسترستا اشاره کرد که در مرکز آوانگارد واقع شده است و در سمت دیگر آن دانشگاه کپنهاگ قرار دارد.

کرون پرینسنس گید: قدم زدن در اطراف این خیابان می تواند جالب باشد چرا که شما با انواع فروشگاه های معروف لباس رو به رو خواهید شد. برخی از بهترین مارک های دانمارکی مانند مارلن برگ در این فروشگاه ها به فروش می رسند.