ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راهنمای سفر به مونیخ آلمان

مونیخ شهر در جنوب آلملن که دارای جاذبه های توریستی و طبیعی بسیار زیادی است. یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری اروپا و بزرگترین شهر در جنوب آلمان است. مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان و از پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر های اروچا است که از نظر رشد اقتصادی و علمی در جایگاه بسیار خوبی در اروپا برخوردار است. جشنواره های سالانه، پارک های دیدنی، مناظر طبیعی چشم نواز و غذاهای لذیذ این شهر از قسمت های هیجان انگیز سفر به مونیخ است که هر گردشگری باید آن را تجربه کند. ساعت مونیخ حدود 2 ساعت و نیم از ساعت تهران عقب تر است. اهالی مونیخ مانند سایر شهر های آلمان به زبان آلمانی صحبت می کنند و واحد پول آنان یورو است. فرودگاه مونیخ تنها فرودگاه بین المللی مونیخ است که از بزرگترین و مجهزترین فرودگاه های بین المللی آلمان به شمار می رود.

راهنمای سفر به مونیخ آلمان

آب و هوای مونیخ

مونیخ دارای زمستان های بسیار سرد و تابستان معتدل و خنک است. حداکثر دما در فصل تابستان به 18 درجه سانتی گراد می رسد و ماه جولای گرم ترین ماه سال است. دمای هوا در فصل زمستان به یک درجه زیر صفر می رسد. یرد ترین ماه های سال در مونیخ، ژانویه تا اکتبر هستند. محبوب ترین فصل برای سفر به مونیخ، فصل تابستان است. در فصل تابستان گردشگران بیشتر از هر فصل دیگری به این شهر سفر می کنند و در طول تابستان جمعیت گردشگران این شهر به شدت افزایش می یابد و همین افزایش تعداد گردشگران باعث افزایش هزینه های اقامت و تفریح در مونیخ می شود. بهترین زمان برای سفر به مونیخ از ماه مارس تا ماه می است. در این ماه های دمای هوا بسیار معتدل و مرطوب است و در این ماه ها خبری از جمعیت زیاد گردشگران و قیمت بالای اقامت در هتل ها نیست. در اواخر ماه می رطوبت در شهر مونیخ به اوج خود می رسد وبیش ترین بارندگی در این ماه اتفاق می افتد.

راهنمای سفر به مونیخ آلمان

هزینه های اقامت و تفریح در مونیخ

در فصل تابستان تمامی هزینه های از جمله هزینه اقامت در هتل ها و خرید غذا و نوشیدنی در مونیخ افزایش می یابد. گردشگران می توانند برای کاهش هزینه های سفرو اقامت در فصل های دیگر سال مانند بهار و تابستان به این شهر سفر کنند. همچنین به کمک سایت کوچ سرفینگ می توانید یک دوست محلی پیدا کنید و ضمن اقامت رایگان یا ارزان در محل زندگی او، از او برای گردش و راهنمایی در شهر مونیخ کمک بخواهید. هاستل ها کم هزینه تر از هتل ها هستند، برای اقامت در هاستل ها باید شبی بین 15 تا 30 یورو پرداخت کنید.گرچه کیفیت خدماتی که در هتل ها ارائه می شود در هاستل ها هرگز ارائه نخواهد شد.

راهنمای سفر به مونیخ آلمان

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

سفر با کشتی بانکوک تایلند

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد