راهنمای سفر به پایتخت انگلیس

لندن یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر های اروپا است و از مقاصد مهم گردشگری اروپا به شمار می رود. لندن یکی از شهر های شمال غرب اروپا با مساحتی حدود 1853 کیلومتر مربع است و با بیش از 8 میلیون جمعیت یکی از پرجمعیت ترین شهر های انگلیس و اروپا است. شهر لندن با تلفیقی از هنر، فرهنگ و تاریخ یکی از شهر های مدرن در صنعت گردشگری است. لندن جاذبه های گردشگری بسیاری دارد و رودخانه تایمز از زیباترین و مشهور ترین رودخانه های اروپا، از میان این شهر عبور می کند. ساعت لندن از ساعت تهران سه ساعت و نیم عقب تر است. لندن دارای 6 فرودگاه بین اللملی در نقاط مختلف خود که سالانه حیزبا میلیون ها مسافر و گردشگر هستند.

راهنمای-سفر-به-پایتخت-انگلیس

آب و هوای لندن

لندن دارای یکی از معتدل ترین و مطلوب ترین شرایط آب و هوایی اروپا است. به دلیل نزدیکی لندن به جریان اقیانوسی گرم گولف استریم، این شهر دارای آب و هوایی معتدل و مطلوب در فصل زمستان است. لندن از شهر های کم باران اروپا است و اختلاف دمای شب و روز و تابستان و زمستان در این شهر کم است. با وجود اینکه تابستان های لندن فصلترین فصل این شهر است و گردشگران بسیاری در این فصل به لندن سفر می کنند اما بهترین زمان برای سفر به لندن فصل های بهار و پاییز است. در این فصل ها نسبت به فصل تابستان گردشگران کم تری به این شهر سفر می کنند و به همین دلیل هزینه های اقامت، رزرو هتل، هزینه خوراک و خرید سوغاتی بسیار پایین تر از فصل تابستان است. و از طرفی در فصل های بهار و پاییز شاهد آب و هوایی مطلوب اقیانوسی در این شهر خواهیم بود.

راهنمای سفر به پایتخت انگلیس

هزینه اقامت در لندن

لندن یکی از گران ترین مقاصد گردشگری اروپا است البته با اجاره هاستل ها به جای هتل ها، صرفه جویی در هزینه خوراک، استفاده از اتوبوس های شبانه برای حمل و نقل و شرکت در تورهای پیاده روی رایگان، تا قسمتی می توان در صرف هزینه های سفر صرفه جویی کرد. هزینه هاستل ها 15 تا 40 پوند است. هزینه اقامت در هتل های مرکز شهر نیز از شبی 140 پوند شروع می شود.

 راهنمای سفر به پایتخت انگلیس

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آپارتمان پایتخت مشهد

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

سفر با کشتی بانکوک تایلند

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر