ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راهنمای سفر به کانادا

کانادا، یکی از کشورهایی است که دارای جاذبه‌های گردشگری طبیعی متنوع و بی‌نظیری می باشد و مقصد عالی  برای  انواع  سلیقه‌ها است. کانادا در  معنای واقعی مانند بهشتی برای  تمام دوست داران طبیعت است. این مطلب شما را  راهنمایی  می کند که برای دیدن  این کشور از نزدیک برنامه‌ریزی نمایید.

هزینه‌های معمولی در سفر به کانادا

هزینه‌های اقامت در کاناداهزینه‌ی که برای   اقامت در  کانادا  می پردازید بستگی به شهری که انتخاب می‌کنید، دارد. هزینه ای که برای اقامت دربهترین مکان  کانادا باید بپردازید به طور متوسط شبی ۳۰ دلار است و حداقل هزینه ای که برای اقامت در هتل های ارزان قیمت بپردازیدحدود 65 دلار است.

راهنمای سفر به کانادا

هزینه‌ی خورد و خوراک در سفر به کانادا

اگر بتوانید خودتان غذایتان را آماده نمایید  یا به کافه بروید ، هزینه‌ی  خورد و خوراک شما آن قدر هم زیاد نخواهد شد. اما در برابر، یک وعده غذا در رستوران  حدود ۲۰ تا ۳۴ دلار باید هزینه نمایید. ساندویچ‌های که ازران قیمت اند و هم چنین فست فود ها  انتخاب به صرفه تری هستند و هر وعده  غذایی حداقل ۱۳ دلار هزینه دارند. اگرشما  تصمیم داریدکه خودتان  غذا را آماده نمایید ، هزینه‌ی تهیه‌ی  همه مواد غذایی در   یک هفته حدود ۵۰ تا ۱۰۰ دلار می‌شود.

هزینه‌های حمل‌و‌نقل و جابه‌جایی درسفر به  کانادا

کانادا جزو کشورهای بزرگ است به همین علت هنگام سر زدن  به قسمت های مختلف  آن هم  بدون ماشین، بسیار سخت است .در محدوده‌ی شهرها شما  می‌توانید از  حمل‌و‌نقل عمومی به خصوص مترو استفاده نمایید. که با صرفه تر است. بلیت‌های هر  تک‌سفره‌ مترو ۳ دلار هزینه دارند. هم چنین خط آهن VIA Rail نیز در سراسر کشور قابل دسترس  می باشد و منظره های  زیبایی را به نمایش می‌گذارد اماکمی هزینه دارد. شرکت‌هایی مانند Greyhound و Red Arrow نیز ارائه دهند.برای سفر به مکان های دور می توانید از اتوبوس استفاده نمایید.   که بسیار کم هزینه می باشد.اما اغلب اوقات  شرایط راحتی نداریدزیرا  سرقت های بسیار زیادی در این اتوبوس ها  گزارش شده است پس اگر از این سرویس‌هامی خواهید  استفاده نمایید، مراقب وسایل با ارزش خود باشید.هم چنین اگر  می‌خواهید به  ایالت‌های مختلف سفر کنید یا چند روزی را در مکانی بمانید شما می‌توانید با پرداخت هزینه ۳۵ تا ۸۰ دلار در روز، یک ماشین کرایه کنید. نهایتا  می‌توانید با کمک هواپیما  رفت‌و‌آمد نمایید ولی  به دلایلی  کشور کانادا  تنها دو ایرلاین بزرگ دارد، هزینه آن  بسیار بالا است.

راهنمای سفر به کانادا

هزینه‌ی فعالیت‌های تفریحی و ورزشی درسفر به کانادا

در کشور کانادا شما می توانید  فعالیت‌های ورزشی و تفریحی متعددی انجام دهید.مهم نیست  که کدام کشور را برای  محل اقامت خود  انتخاب می  کنید، حتما در آن جا  تفریحی که به آن علاقه دارید را پیدا می کنید هزینه‌ی بهره بردن  از این امکانات تفریحی حدود ۲۰ تا ۱۰۰ دلار و یا حتی  بیشتر هزینه دارد  و  این بستگی دارد که شما  چه فعالیتی را انتخاب می نمایید.  

نکات مهم  برای صرفه‌جویی در همه ی هزینه‌ها

سایت‌هایی از  تخفیف  ویژه بهرمند هستند را بررسی کنید

اگر شما از قبل بدانیدمحل اقامت شما  کجاست، می‌توانید به سایت‌های  متنوع  ارائه‌دهنده‌ی تخفیف از جمله Living Social و Groupon رابهره ببرید.

راهنمای سفر به کانادا

در فستیوال‌های تابستانی شرکت کنید

 از آنجایی  کانادایی‌ها در فصل های  زمستان زیاد از خانه خارج نمی‌شوند از  فصل تابستان  نهایت استفاده را  می کنند  و انواع فستیوال‌های تابستانی را  برگزارمی نمایند. اغلب این جشنواره‌ها مانند Heritage Days در ادمونتون، Kits Days در ونکوور و Caribana در تورنتو رایگان نمی باشند.

 در فعالیت‌های تفریحی فضای بازشرکت نمایید.

این کشور بزرگ که دارای  جمعیت کمی می باشد، موقعیت‌های زیادی وجود دارد  که  فعالیت‌های تفریحی و ورزشی را انجام دهید.

 راهنمای سفر به کانادا

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

سفر با کشتی بانکوک تایلند

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد