راهکار هایی برای دختردار شدن (1)

راهکار هایی برای دختردار شدن
تعیین تاریخ دقیق تخمک گذاری مادر به منظور افزایش شانس دختردار شدن :
اگر قصد باردار شدن نوزاد دختر را دارید، می توانید با تعیین تاریخ دقیق تخم گذاری احتمال باردار شدن جنین دختر را افزایش بدهید. بهترین راه برای دستیابی به روز دقیق تخمک گذاری، رسم کردن نمودار تاریخ قاعدگی با دقت زیاد است. زمان تخمک گذاری از روز 14 سیکل قاعدگی هر زنی آغاز می شود. البته این چرخه در بسیاری از زنان متفاوت است به همین دلیل بهترین راه برای تعیین زمان تخمک گذاری رسم کردن نمودار چرخه قاعدگی خواهد بود. شما می توانید با آگاهی داشتن از روز دقیق تخمک گذاری در بدن خود، جنسیت جنین آینده خود را تعیین کرده و احتمال داشتن یک نوزاد دختر را افزایش دهید.

راهکار هایی برای دختردار شدن
داشتن رابطه جنسی 2 الی 3 روز قبل از آغاز زمان دقیق تخمک گذاری و بارداری جنین دختر:
تخمک زنان بسیار قوی تر از اسپرم مردان است، به همین دلیل تخمک زنان می تواند در رحم برای مدت زمان طولانی تری زنده بماند و زمان کافی برای انجام عمل لقاح را داشته باشد. به همین دلیل اگر چند روز قبل از زمان تخمک گذاری رابطه جنسی داشته باشید، این کار به اسپرم کمک می کند تا با شنا کردن آهسته خود را به تخمک رسانده و آن را در لوله های فالوپ بارور کند. برای دختر شدن جنین، رابطه جنسی باید  2 الی 3 قبل از تخمک گذاری انجام شود و سپس در زمان تخمک گذاری بدن مادر متوقف گردد. از آن جایی که تخمک زن می تواند در واژن برای چند روز زنده بماند، در زمان تخمک گذاری بدن مادر نیز انعطاف پذیر بوده و برای بارور شدن بسیار آماده خواهد بود.
اقامت اسپرم در منطقه کم عمق بدن زنان به منظور افزایش شانس دختردار شدن زوجین:

راهکار هایی برای دختردار شدن
اسیدی بودن محیط واژن به زنده ماندن اسپرم دختر کمک می کند. اگر در هنگام رابطه جنسی، اسپرم نفوذ کمتری در رحم  کند و نزدیک به ورودی واژن باقی بماند؛ در این حالت اسپرم دختر شانس بیشتری برای زنده ماندن و رسیدن به تخمک خواهد داشت.
اجتناب از رسیدن به اوج لذت جنسی برای دختردار شدن:
برای داشتن یک جنین دختر، لازم نیست که در هنگام رابطه جنسی به اوج لذت جنسی برسید. به این نکته توجه داشته باشید که رسیدن به اوج لذت جنسی، محیط واژن زنان را قلیایی کرده و احتمال زنده ماندن اسپرم دختر کاهش می یابد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

12 فایده انار برای سلامتی

مصرف ویتامین D بدون مصرف منیزیم هیچگونه سودی برای بدن ندارد!

آیا میوه های دارای قند برای سلامتی مفید هستند؟

9 پیشنهاد برای یک رژیم غذایی سالم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر