راه حل هایی برای کاهش چربی زیر شکم

راه حل هایی برای کاهش چربی زیر شکم
رژیم غذایی:
 با خوردن غذاهای کم کالری، بدن می تواند شروع به سوزاندن چربی درونی و چربی زیر پوستی کند، رژیم غذایی خود را به به صورت زیر تغییر دهید.
- حذف نوشیدنی های حاوی شکر: نوشیدنی های شیرین مثل نوشابه و چای و قهوه شیرین شده باعث افزایش چربی درونی می شود. پس تلاش کنید، میزان شکر را در قهوه و چای کاهش داده و مصرف نوشابه را هم قطع کنید.
- کاهش مصرف کربوهیدرات های ساده: کربوهیدرات های ساده مثل نان سفید، دانه های تصویه شده و غذاهای شیرین حاوی مقادیر کمی از مواد غذایی و میزان بالای کالری هستند، آنها باعث افزایش چربی شکمی می شوند. کربوهیدرات های ساده را با کربوهیدرات های پیچیده مثل پاستا و میوه و سبزیجات جایگزین کنید.

راه حل هایی برای کاهش چربی زیر شکم
- میوه و سبزیجات بیشتری بخورید: میوه و سبزی جایگزین بسیار مناسبی برای کربوهیدرات های ساده هستند. آنها باعث اضافه شدن فیبر به رژیم غذایی می شود و میزان قند خون را تنظیم می کنند. چربی شکمی باعث افزایش خطر به مقاومت در برابر انسولین و دیابت می شود.
- مصرف پروتئین های سبک: پروتئین های سبک در غلات با حبوبات و گوشت می تواند باعث احساس پری و سیری شود.

راه حل هایی برای کاهش چربی زیر شکم
- کنتری میزان چربی مصرف شده: رژیم غذایی حاوی چربی بالا، منجر به ایجاد چربی شکمی می شود. لازم نیست که مصرف چربی را کلا قطع کنید.
- از غذاهای بسته بندی شده فاقد چربی استفاده نکنید: به جای آن  از چربی های سالم درون گوشت، آووکادو و دیگر غذاهای واقعی را مصرف کنید.
کاهش مصرف غذاهای چرب های چرب ناسالم:
چربی های اشباع شده برای قلب خود نیستند، این چربی ها باعث افزایش وزن و میزان بالا رفتن چربی درونی می شود. مصرف چربی ها را کاهش دهید و چربی های اشباع شده در رژیم غذای را به 7 درصد برسانید.
 - تمرینات ورزشی:
تمرینات ورزشی نقش مهمی در از بین بردن چربی دور شکم دارد. البته تمریناتی را انجام دهید که برای کاهش چربی دور شکم طراحی شده اند.
- فعال تر شوید:
 افرادی که سال ها در پشت میز می نشستند باید زمانی را برای تمرینات اختصاص دهند. ماشین خود را در فاصله دور تری از مقصد پارک کنید تا برای پیاده روی تشویق شوید. پیاده روی کالری را می سوزاند و سلامتی قلبتان را افزایش می دهد.
حرکت ورزشی برای آب کردن چربی‌های شکم

راه حل هایی برای کاهش چربی زیر شکم
پرس استاتیک ۹۰ درجه
- برای انجام این حرکت روی زمین به پشت دراز بکشید و زانوهای خود را جمع کنید. بازوهای خود را صاف کنید و کف هر دو دست را روی ران های خود قرار بدهید.
- نفس خود را حبس کنید و عضلات شکم را سفت دهید. کمر خود را به زمین فشار دهید و ران های خود را به سمت دست ها فشار بدهید تا ده بشمارید و بعد به حالت اولیه برگردید. این حرکت را در 3 ست، ده تایی تکرار کنید.
کشش تک پا
- به پشت دراز بکشید. سپس زانو های خود را به سمت سینه خم کنید. دست های خود را گره بزنید و روی پای راست خود قرار دهید.
- یک پای خود را صاف کنید و سر و شانه را از زمین بلند کرده و به پاهای خود نگاه کنید.
- کف دست ها را روی ران پای راست فشار داده و و لگن خود را خم کنید تا زانوی راست به سمت سینه نزدیک شود.
- سپس همین حرکت را با پای چپ تکرار کنید. این حرکت را در 3 ست  تایی10، تکرار کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

دنیای زیر آب پاتایا تایلند

ایستگاه راه آهن کوالالامپور مالزی

شهر زیر زمینی کاریز کیش

12 فایده انار برای سلامتی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر