روش های خانگی کوچک کردن سایز سینه (1)

برای بسیاری از خانم ها داشتن سینه هایی با سایز متناسب با هیکلشان رویایی است که اغلب تصور می کنند، دست نیافتنی است. بسیاری از خانم ها تصور می کنند، سینه هایشان بزرگ است و همین امر موجب می شود اعتماد به نفس خود را از دست دهند و برخی از لباس های مورد علاقه خود را نپوشند.

روش های خانگی کوچک کردن سایز سینه (1)

اما نکته ای که وجود دارد این است که فاکتورهایی برای تعیین بزرگی و کوچکی سینه وجود دارد و فقط با در نظر گرفتن آنها می توان گفت اندازه سینه متناسب هست یا خیر. یکی از این فاکتورهای مهم اندازه قد افراد است؛ که به شرح زیر می توان اندازه دور سینه را مطابق با قد برآورد کرد:

1- اگر قد شما 154-150 سانتیمتر است، دور سینه استاندارد شما بایستی 80-76 سانتیمتر باشد.
2- اگر قدر شما 159-155 سانتیمتر است، دور سینه استاندارد شما بایستی 83-78 سانتیمتر باشد.
3- اگر قدر شما 169-160 سانتیمتر است، دور سینه استاندارد شما بایستی 86-83 سانتیمتر باشد.
4- اگر قدر شما 170 سانتیمتر یا بیشتر است، دور سینه استاندارد شما بایستی 95-91 سانتیمتر باشد.

همچنین دور سینه بایستی با دور شکم و دور باسن نیز تناسب داشته باشد.

به هر حال اگر از اندازه سینه های خود راضی نیستید و تصور می کنید بزرگ هستند، می توانید با انجام کارهایی ساده در منزل سایز سینه های خود را کاهش دهید و به سایز مورد نظرتان دست یابید. در اینجا در مورد این روش ها مطالبی را بیان خواهیم نمود.

کاهش سایز سینه با روش های خانگی

1- ماساژ
ماساژ دادن یکی از روش هایی است که موجب کاهش چربی اضافه موجود در بافت سینه می شود. شیوه صحیح ماساژ دادن سینه برای کاهش سایز آن به این صورت می باشد:
ابتدا دوش بگیرید و خود را خشک کنید. (در صورت امکان با آب سرد یا ولرم). سپس مقداری کرم یا روغن گیاهی بردارید و با حرکت دادن دست ها بر روی یکدیگر آن را گرم کنید. توسط حرکات دورانی سینه ها را از داخل به سمت خارج ماساژ دهید. (از دست راست برای ماساژ سینه سمت چپ و از دست چپ برای ماساژ سینه سمت راست خود استفاده نمایید.) البته هر دو سینه را به یک شکل و به یک اندازه ماساژ دهید تا فرم یکسانی به خود بگیرند. همچنین از ماساژ نوک سینه اجتناب کنید.
تذکر: اگر به دلیل شیردهی یا هر دلیل دیگر سینه ها سایز یکسانی ندارند، سینه بزرگتر را بیشتر ماساژ دهید.

2- تخم کتانروش های خانگی کوچک کردن سایز سینه (1)
یکی از علل افزایش سایز سینه، افزایش سطح هورمون استروژن است. بنابراین با کاهش این هورمون می توان تا حدودی سایز سینه ها را کاهش داد. یکی از مواد غذایی موثر برای این منظور تخم کتان است. این ماده غذایی سرشار از امگا3 بوده که در کاهش استروژن نقش دارد.
برای این منظور هر روز صبح 1 قاشق چایخوری تخم کتان را در آب حل کرده و میل نمایید. همچنین استفاده منظم از روغن تخم کتان نیز تاثیر مشابهی بر روی سایز سینه ها خواهد داشت.

3- زنجبیل
زنجبیل یکی از مواد غذایی موثر در افزایش سوخت و ساز بدن است. با مصرف منظم زنجبیل، به تدریج بافت های چربی بدن کاهش می یابد و از آنجایی که بافت سینه نیز دارای چربی زیادی است، سایز سینه نیز به مرور کاهش می یابد.
استفاده از دمنوش زنجبیل یکی از روش های مصرف این ماده غذایی ارزشمند خواهد بود. برای این منظور زنجبیل تازه را رنده کرده و 1 قاشق چایخوری از آن را در یک لیوان آب حل کنید و چند دقیقه این مخلوط را بجوشانید. سپس مخلوط حاصل را از صافی عبور داده، مقدار کمی عسل به آن اضافه کنید و میل نمایید. این دمنوش را روزانه 3 مرتبه میل نمایید تا نتیجه دلخواه حاصل گردد.

4- چای سبزروش های خانگی کوچک کردن سایز سینه (1)
چای سبز نیز یکی از مواد غذایی موثر در افزایش متابولیسم بدن است و مصرف منظم آن موجب کاهش وزن می شود. همچنین این چای با داشتن آنتی اکسیدان های بسیار، موجب کاهش سایز سینه نیز می شود. البته برای اثربخشی بیشتر روزانه حداقل 3 بار و به مدت 6 ماه چای سبز را مصرف نمایید.

5- زردچوبه و چریش
زردچوبه و چریش دارای خواص ضدالتهاب و ضدتورم هستند. در طب سنتی برای کاهش التهاب سینه به ویژه در دوران شیردهی از مخلوط این دو ماده استفاده شده است. برای این منظور مقداری برگ چریش تهیه کرده و پس از شستشوی کامل، در حدود 1 لیتر آب جوش قرار دهید. پس از این برگ ها 10 دقیقه دم کشید، آن را از صافی عبور داده و 2 قاشق چایخوری زردچوبه و 1 قاشق چایخوری عسل به آن اضافه نموده و خوب مخلوط کنید. سپس دمنوش حاصل را میل نمایید. برای اثربخشی بیشتر این دمنوش را روزانه 1 مرتبه و حداقل 3 ماه مصرف نمایید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

موزه بطری های شیشه ای پاتایا تایلند

برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور مالزی