زیباترین خیابان های جهان

همه خیابان ها شبیه به هم ساخته نشده اند. خیابان کمینیتو در محله لبوکا بوینس آیرس. این خیابان نه تنها بازدید کنندگان زیادی را جذب خود می کند بلکه همچنین چگونگی ساخت محله در قرن نوزدهم را یادآوری می کند. خیابان ها لازم نیست پیشینه تاریخی داشته باشند تااجذاب شوند. بعضی از آنها به دلیل ویژگی های طبیعی خیره کننده هستند، مانند تونل شکوفه گیلاس در بن آلمان، که منظره ای دیدنی را برای چند هفته کوتاه در بهار به نمایش می گذارد در اینجا لیستی از زیباترین خیابان های دنیا آورده شده است.

سن مگوئل دالاند، مکزیک

خیابان الداما، تاریخی و رنگارنگ در سن مگوئل دالاند، پر بازدید ترین خیابانی است برای مسافرانی که به مکزیک می روند. نزدیک به 170 مایلی شمال مکزیکو سیتی قرار دارد. شهر سن مگوئل دالاند، توسط Travel + Leisure، "2013 بهترین شهر در جهان" انتخاب شد.

زیباترین خیابان های جهان

بوداپست، مجارستان

عابران پیاده این خیابان برخی از بهترین چشم اندازها را از قصر سلطنتی بسیار معروف سنت استفن دارند .

 

زیباترین خیابان های جهان

ایران،تهران

رشته کوه های بزرگ البرز درشمال تهران در قابی زیبا در یک ردیف با ساختمان های مسکونی و تونل معروف توحید (سومین تونل طولانی در خاورمیانه (تقریبا دو مایل ) قرار گرفته است. برج میلاد (همچنین به عنوان برج تهران) نیز در پس زمینه قرار گرفته است که در حدود 1427 فوت در هوا، ششمین برج بلند در جهان است (و بلندترین برج در ایران)

 

زیباترین خیابان های جهان

بروژ، بلژیک

در کنار آمستردام، بروژ بلژیک توسط بسیاری به عنوان "ونیز شمال"نام گذاری شده است. همانطور که تصویر نشان می دهد، شهر تاریخی که به خوبی نیز حفظ شده، تبدیل به چشم اندازی برای جذب گردشگر شده است. بخش بزرگی از جذابیت آن به دلیل خیابان های سنگ فرش و همچنین ساختمان های قرون وسطایی است که تصویرشان درآب کانال منعکس می شود.

 

زیباترین خیابان های جهان

بورانو، ایتالیا

خارج از ساحل ونیز، در آبهای شبه جزیره Venetian ، مجموعه ای از جزایر کوچک است. بسیاری از این جزایر کوچک مانند شهر معروف ایتالیایی روی آب، بسیاری از این جزایر کوچک کانال های مشخص در امتداد خیابان های خود دارند. و درهیچ جایی دیگری خارج از ونیز خیابان هایی به زیبا یی بورانو وجود ندارد، با این حال، این کانال ها نیستند که این چنین این مقصد را خاص نموده، بلکه حضور ساختمان های کوچک رنگی در این جزیره است.

 

زیباترین خیابان های جهان

کیوتو، ژاپن

واقع در شهر ژاپن یک خیابان 1.2 مایلی به نام Tetsugaku no michi است. جاده ای پوشیده از ردیف درختان گیلاس و موازی با کانال و معبد قدیمی Ginkaku-ji، که میراث جهانی یونسکو است. بهترین زمان برای بازدید از Tetsugaku no michi آپریل است، زمانی که درختان جاده غرق در شکوفه هستند.

 

زیباترین خیابان های جهان

یورک، انگلستان

ساختمان ها درشامبلس، خیابانی سنگ فرش در یورک، انگلستان، در اواخر قرن 14 ساخته شده اند .

کوردوبا، اسپانیا

Calleja de las Flores در شهر اندولازین کوردوبا واقع شده است یک خیابان باریک است که به سمت به میدان شهر می رود. خیابان اسپانیایی جذاب، با گلها و دیوارهای سفید،سنبلی ازاین منطقه است.

 

زیباترین خیابان های جهان

بوینس آیرس، آرژانتین

خانه های رنگارنگی که درمحله لبوکا بوینس آیرس، آرژانتین قرار گرفته اند هنوز هم بازتاب تاریخ قرن نوزدهم خود هستند. هنگامی که مهاجران اروپایی از شهر جنوا ایتالیا به آرژانین وارد شدند، بسیاری از آنهاکارگرانی  شدند که با درآمد کم یا  بدون درآمد، خانه های خود را با تکه های نازک ورق فلزی شیار دار از اسکله ها ساختند، و رنگ کردند. و به دلیل کمبود رنگ از رنگهای باقی مانده استفاده کردند در نتیجه این محله رنگارنگ به وجود آمد. امروزه، کمینیتو با بازسازی هنرمندان دوباره احیا شده است.

 

زیباترین خیابان های جهان

سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

خیابان لمبارد سان فرانسیسکو تبدیل به یکی از محبوب ترین مکان های شهر شده است. گردشگران اغلب حرکت خودرو ها را در میان پیچ های تند این خیابان تماشا می کنند. در سال 1922 ساخت آن به پایان رسید، خیابان به منظور کاهش سرعت اتومبیل در شیب تند تپه طراحی شده است. به رانندگان توصیه می شود با سرعت 5 مایل بر ساعت حرکت کنند.

 

زیباترین خیابان های جهان

شوچوئن، مراکش

خیابان های شوچوئن، شهری کوچک در شمال غربی مراکش، به دلیل سایه های مختلف آبی معروف هستند. این شهر در سال 1471 تأسیس شد و شهر بعدها به عنوان قلعه ای نظامی برای تبعیدی ها از اسپانیا استفاده شد. در طول قرن ها، بسیاری از یهودیان به شوچوئن نقل مکان کردند، با این اعتقاد که استفاده از رنگ آبی، قدرت خدا را به مردم یادآوری می کند.

 

زیباترین خیابان های جهان

جرز دولا فرانترا

واقع در اندلس، اسپانیا، جرز دولا فرانترا، شهری معروف به شراب نفیس است. در اینجا، خیابانی در مرکز تاریخی وجود دارد که توسط درختان انگورکه در امتداد دیوار رشد یافته و تشکیل سایه داده اند پوشیده شده است.

 

زیباترین خیابان های جهان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل جهان مشهد

رستوران های مالزی

رستوران نقش جهان کیش

خیابان آتاتورک مرکز خرید آنتالیا

هتل برج های طلایی کیش

کبابی‌های خیابان بُرُشیان ارمنستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر