زیباترین و گرانترین جواهرات دنیا

زیباترین و گرانترین جواهرات دنیا
جواهرات بسیار گرانبهایی در جهان وجود دارند و قدمت بعضی از آن ها به هفت هزار سال می رسد. تعدادی از گران ترین جواهرات در سراسر جهان وجود دارد که شناخته شده هستند که در این مطلب به نمایش برخی از انها پرداخته ایم.
پلاک گردنبند تایتانیک از گرانترین جواهرات جهان
پلاک گردنبند تایتانیک (قلب اقیانوس) یکی از مشهورترین و گرانترین جواهرات دنیا می باشد. اگر فیلم تایتانیک را دیده باشید، حتما این گردنبند زیبا را مشاهده کرده اید. این گردنبند زیبا  توسط یک جواهرساز به نام “هری وینستون” و بر پایه ی الماس کبودی به وزن ۱۵ قیراط ساخته شده است. همچنین این گرانترین جواهر و گردنبندی است که در مراسم جایزه ی اسکار، به گردن آویخته شده است. ارزش گردنبند قلب اقیانوس حدود 20 میلیون دلار است.
انگشتر الماس صورتی

زیباترین و گرانترین جواهرات دنیا
یکی از گرانترین جواهرات جهان، انگشتر الماس صورتی می باشد. این حلقه با الماس مستطیل شکل کامل با گوشه های گرد به قیمت 1,850,000 دلار تزیین شده است ، قیمت تمام این انگشتر صورتی رنگ تقریبا به 46 میلیون دلار می رسد که به عنوان گرانترین حلقه جهان شناخته شده است
گردنبند الماس بی نظیر ‘L
گردنبند الماس بی نظیر  ‘L جزء گرانترین جواهرات است. هم چنین رکورد جهانی به عنوان با ارزش ترین گردنبند جهان را به خود اختصاص داده است. وزن این گردنبند به 673 قیراط می رسد، یک الماس زرد نشان دلپذیر در وسط آن قرار گرفته که چشم هر کسی را متحیر می کند. قیمت این گردنبند با ارزش حدودا به 55 میلیون دلار می رسد.
گردنبند الماس معروف  Briolette
گردنبند الماس Briolette  یکی از با ارزش ترین و گرانترین جواهرات جهان می باشد. در وسط این گردنبند یک الماس 76 قیراطی به کار رفته است و  الماس های دیگر به شکل زنجیر در کنار هم قرار گرفته اند که وزن آن ها 18 قیراط است. ارزش گردنبند  Briolette حدودا 12 میلیون دلار است.
گوشواره های الماس، Harry Winston

زیباترین و گرانترین جواهرات دنیا

گوشواره های الماس یکی از دیگر گرانترین جواهرات جهان  می باشد. این گوشواره های برند هری وینستون بهترین و گران قیمت ترین گوشواره های تاریخ هستند. هری وینستون این گوشواره را بری ستاره ها طراحی کرده است تا در مراسم اسکار به گوش بیاویزند. قیمت این گوشواره ها تقریبا 8.5 میلیون دلار و وزن آنها 60 قیراط است.
گردنبند الماس و زمرد
این گردنبند چشمگیر و دلپذیر 191 قیراط زمرد کلمبیایی دارد که با الماس هایی به هم وصل شده اند و از گران ترین جواهرات جهان به شمار می رود. قیمت این گردنبند تقریبا 3میلیون دلار تخمین زده شده است.
قطعه قلب پادشاهی از گرانترین جواهرات
این قطعه جواهر یکی از  گرانترین جواهرات دنیا شناخته شده است. این قطعه در قدیمی ترین و معتبرترین شرکت جواهر سازی به نام Graend ساخته شده است. یک یاقوت 41 قیراطی به شکل قلب، در این قطعه به کار رفته است. از این قطعه برای گردنبند یا یک تاج استفاده می شود، ارزش این قطعه تقریبا 14 میلیون دلار است.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

آب و هوای مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر