ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ساخت باکس های نرم افزاری را بدون نیاز به مهارت تجربه کنید.


رنگ و لعاب دادن به یک محصول می تواند نقش بسیار زیادی را در میزان فروش آن داشته باشد. کارت های اینترنت، کتاب، خوراک و پوشاک، سی دی های نرم افزاری و فیلم ها هر کدام با طرح و رنگ محتلف و جذاب سعی در جلب نظر خریداران را دارند.
شاید این طرز فکر غلط باشد اما غلط یا درست این طور جا افتاده است که اگر جنسی دارای بسته بندی و طراحی زیبایی باشد نسبت به جنسی که دارای کیفیت بهتری است اما بسته بندی زیبایی ندارد ، فروش بیشتری خواهد داشت. این طرز فکر در مورد سی دی های تولید شده از سوی شرکت ها ، کتابهای الکترونیکی فیلم ها نیز به همین شکل است.

ساخت باکس های نرم افزاری


اگر یک شرکت نرم افزاری دارید و نرم افزار های مختلفی را روانه بازار می کنید، مطمئنا چنانچه بخواهید این نرم افزار ها را در اینترنت هم به فروش برسانید و یا بخواهید بروشورهای تبلیغاتی برای مجموعه های خود آماده کنید، نیازمند طراحی باکس برای نرم افزار خود هستید. این کار را با چه نرم افزاری انجام می دهید؟
نرم افزارهایی مانند فتوشاپ ؟
ما این قبیل کارها را با نرم افزار eCover 3D انجام می دهیم و قصد داریم به شما هم همین نرم افزار را پیشنهاد کنیم. نرم افزار eCover 3D بهترین نرم افزار در زمینه طراحی و ساخت باکس های نرم افزاری، طراح روی قابهای دی وی دی، طرح برچسب سی دی طرح جلد کتاب و زرح دفترچه یادداشت است.
با استفاده از این نرم افزار می توانید شمایلی کاملا سه بعدی از باکس نرم افزاری خود را با چند کلیک ساده در اختیار داشته باشید. همچنین چنانچه می خواهید یک تصویر تبلیغاتی برای کتاب الکترونیکی خود در اختیار داشته باشید می توانید براحتی طرح مورد نظر خود را در برنامه وارد کنید تا کتابی که باز شده است و برخی مطالب کتاب شما در آن وجود دارد نیز به طور کاملا سه بعدی به عنوان طرح تبلیغاتی کتاب شما ایجاد شود.

ساخت باکس های نرم افزاری


مستقل از طراحی:
حالا شما می توانید طرح تبلیغاتی مورد نظر برای کتاب خود را در چند دقیقه آماده کنید. طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید، متون خود را وارد کنید و نحوه نمایش تصویر ایجاد شده را مشخص کنید . به همین راحتی
طرح های پیش ساخته:
در پی نرم افزاری هستید که طرح های پیش ساخته ای را در اختیار شما قرار دهد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید نرم افزار خود را به بازار عرضه کنید و وقت را برای طراحی باکس آن از دست ندهید؟ این نرم افزار دارای بیش از طرح از پیش ساخته است که با وارد کردن متون خود در آن می توانید از هر یک از آن ها استفاده کنید.
کیفیت بالا:
یکی از مشکلاتی که در طرح ها و تصاویر از پیش آماده شده در برخی نرم افزارها به چشم می خورد عدم کیفیت بالای این تصاویر است. در این نرم افزار همه چیز برعکس است. کیفیت تصاویر و طرح های پیش ساخته بسیار بالاست و به هر میزان که بخواهید، می توانید این تصاویر را در اندازه های بزرگ استفاده کنید.

ساخت باکس های نرم افزاری


افکت های بسیار مخصوص:
افکت هایی مخصوص شما! این نرم افزار دارای افکت های جذاب و فوق العاده ای است. به عنوان مثال می توانید طرح کتاب خود را در حال باز شدن صفحه ای از کتاب نایش دهید و یا سی دی های زراحی شده در باکس نرم افزاری شما از باکس خارج شده باشند و طبق زاویه تعیین شده از طرف شما چرخیده باشند.
کاملا سه بعدی:
طراحی سه بعدی و چرخاندن مدل های ایجاد شده در هر موقعیت و زاویه ای را تجربه کنید. افکت هایی همچون سایه و انعکاس از دیگر افکت های قابل استفاده در این نرم افزار است.
با استفاده از این نرم افزار ، می توانید کاری مستل از طراحی را انجام دهید. نرم افزار eCover 3D در برخی موارد از نرم افزار فتوشاپ و 3DS MAX کاربردی تر است.

ساخت باکس های نرم افزاری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

موزه بطری های شیشه ای پاتایا تایلند

برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد