ساعت های هوشمند جدید اپل با دکمه home جدید

یک ویژگی جدید در نسخه های آینده ساعت هوشمند اپل ایجد می شود.یک دکمه هوم home جدید که بسیار شبیه دکمه هوم به روز شده در آیفون هایی است که اخیرا توسط اپل منتشر شده است. طبق گفته Fast Company، اپل در حال برنامه ریزی برای اجرای تغییرات در ساعت هوشمند خود است: در نسخه جدید که در آینده منتشر می شود ممکن است دکمه هوم home فیزیکی جای خود را برای یک دکمه هوم با حالت جامد ر دهد که باعث بازخورد لمسی می شود. این دکمه جدید بسیار شبیه دکمه home به روز شده در آی فون 7 است که سال ها پیش منتشر شده بود.

ساعت های هوشمند جدید اپل با دکمه home جدید

شرکت Fast که منبع مستقیم برنامه های اپل است گفت که این شرکت پیکربندی اصلی دکمه home را حفظ خواهد کرد، اما این دکمه به طور فیزیکی حرکت نمی کند، به جای آن بر روی Tapic Engine اپل قادر به واکنش هنگام لمس کاربر است. اپل در سال 2015 با استفاده از همین تکنولوژی، نیروی لمسی لپ تاپ مک بوک پرو و نیروی لمسی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را در سال 2016 تغییر داد. اپل در هر دو دستگاه قطعات متحرک فیزیکی را برداشت و به جای آن ها سطوحی را با استفاده از موتور Taptic ایجاد کرد که به لمس کاربران واکنش نشان می دادند.

ساعت های هوشمند جدید اپل با دکمه home جدید

 این ویژگی به اپل کمک کرد تا آیفون های مقاوم در برابر آب بسازد. حذف دکمه هوم فیزیکی همچنین می تواندفضای بیشتری را برای یک باتری کوچک تر آزاد کند، به این ترتیب عمر شارژ باتری در ساعت هاین هوشمند اپل افزایش خواهد یافت. زمان دقیقی برای این تغییر مشخص نشده است: اپل به طور رسمی نسخه جدید ساعت هوشمند را در پاییز معرفی می کند، و منبع اطلاع رسانی شرکت اپل به سرعت اطلاع خواهد داد که آیا این ویژگی جدید در نسخه های جدید به کار رفته است یا خیر. اگر این تکنولوژی در پاییز امسال در ساعت های هوشمند بکار نرود احتمالا باید در سال 2019 منتظر عرضه ساعت هایی با این ویژگی جدید باشیم. اپل در چند ماه اخیر پیشرفت بسیار خوبی در زمینه های تکنولوژی داشته است و با عرضه نسخه ios 12 ویژگی های نرم افزاری جدید را به آیفون ها و گجت های خود اضافه کرده است.

ساعت های هوشمند جدید اپل با دکمه home جدید

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر