سرمایه گذاری ۱۱۵ میلیون دلاری شرکت بریتانیایی برای بازیافت زباله در ایران

یک شرکت بریتانیایی 115 میلیون دلار در پروژه بازیافت زباله در استان شمال غربی ایران، زنجان سرمایه گذاری کرده است. اسدالله درویش امیری، فرماندار استان زنجان، گفت که سرمایه گذاری شرکت Global Green بریتانیا باعث افزایش آگاهی عمومی در زمینه بازیافت زباله در سراسر جهان شده است.

 

سرمایه گذاری شرکت بریتانیایی برای بازیافت زباله در ایران

"این تصمیم بسیار قابل ستایش است."وی گفت که با سرمایه گذاری Global Green در استان زنجان، مسئله بازیافت زباله حل خواهد شد. وی افزود: "این شرکت همچنین اقدام به حفاظت از محیط زیست استان در برابر زباله ها خواهد کرد. "درویش امیری همچنین گفت که مقامات استان بیشترین تلاش خود را برای ارائه تجهیزات لازم به شرکت های خارجی انجام خواهند داد. وی گفت: "ما امیدواریم که شرکت بتواند عملیات خود را به زودی آغاز کند"، به گفته گزارش فارسی از ایرنا، وی خاطرنشان کرد: قرارداد ساخت- اجرا- انتقال ( BOT) بین استاندار زنجان و Global Green راه را برای جذب سرمایه گذاری های داخلی در این کشور هموار کرده است. درویش امیری از اعضای جدید شورای شهرداری استان خواست تا تدابیر لازم را برای عملیات فوری شرکت ایجاد کند. جواد رحمتی، یکی دیگر از مقامات ایرانی، گفت که مدیریت زباله در استان به 30 سال پیش بر می گردد.

 

سرمایه گذاری شرکت بریتانیایی برای بازیافت زباله در ایران

"اما امروز ما قصد داریم یک پروژه جدید و متفاوت در این زمینه تاسیس کنیم."به گفته رحمانی، پروژه های مختلفی برای مقامات استان برای بازیافت زباله ارائه شده بود، اما "Global Green تنها شرکتی بود که پروژه جدیدی برای بازیافت زباله ارائه داد."او گفت: "این شرکت همچنین توانایی بازیافت ضایعات تولید شده در شهرهای همسایه را دارد."سپس مدیر عامل شرکت Global Green اعلام کرد که این شرکت همیشه به دنبال راه های جدید برای بازیافت زباله با استفاده از آخرین فن آوری ها است. او گفت که این شرکت موفق به پذیرش آخرین فن آوری ها برای تبدیل زباله به سوخت و سپس برق شده است. وی ادامه داد که سرمایه گذاری در استان زنجان برای شرکت اوسودمند است و از طریق سرمایه گذاری، Global Green کارگران محلی را استخدام می کند و از محیط زیست ایران محافظت می کند. این شرکت قرار است تا سه ماه آینده در زمینی وسیع فعالیت کند. استان زنجان روزانه بیش از 300 تن زباله تولید می کند.

 

سرمایه گذاری شرکت بریتانیایی برای بازیافت زباله در ایران

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل ایران مشهد

هتل شرکت نفت مشهد

تسهیلات دارندگان ایران کارت بانک آینده

هتل ایران کیش

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر