سریال سوپرنچرال و درستی انتخاب ها

اطلاعات فیلم:

نام سریال: ماورا الطبیعه (supernatural)

تهیه کننده: اریک کرایپ

بازیگران: جنسن اکلس، جرد پادکلی، میشا کالینز، مارک شپرد

سریال سوپرنچرال و درستی انتخاب ها

سریال سوپرنچرال در ژانر وحشت و جنایی در سال 2005 شروع به کار می کند. داستان کلی این سریال کارهایی است که دو برادر با نام سم و دین وینچستر برای مبارزه با هیولاها، جادوگران و شیاطین انجام می دهند. در کنار این داستان کلی، یک رشته ی به هم متصل کننده از اتفاقات در فصول مختلف وجود دارد که تقدیر این دو برادر است.

روح ها جزو لاینفک اتفاقات ماورا الطبیعه هستند. آن ها قدرت عبور از اجسام، تسخیر موجودات زنده و اشیا، انتقام گرفتن و یا حتی کمک کردن به کسانی که دوستشان داشتند را دارند. اما روح ها موجودات ثابت و بدون تغییر نیستند، آن ها تحت تاثیر اتفاقاتی هستند که در طول زندگی و یا حتی پس از مرگ برای روح رخ می دهد. این بار هم برادران وینچستر با یک مورد روحی مواجه می شوند که مولاژهای آناتومی دانشگاه را تسخیر کرده و افرادی را کشته است. با تحقیقات معلوم می شود روح متعلق به دختری است که چندان زیبا نبوده و طرفداران کمی داشته و در روزی که می خواسته اند او را آزار دهند در یک اتفاق او را کشته اند.

سریال سوپرنچرال و درستی انتخاب ها

سم و دین محل دفن روح را پیدا می کنند و استخوان هایش را با نمک می سوزانند. اما پس از آن هم روح از بین نمی رود، چون بخشی از بدن او همچنان در این جهان وجود دارد و روح به آن متصل است. این بخش از بدن کلیه ای است که این دختر در کودکی به یکی از دوستانش داده است تا او را از خطر مرگ نجات دهد و برای همین راهی برای سم و دین نمی ماند به جز کشتن این دختر. انتخابی سخت که در آن یک نفر فدا می شود اما به جای آن یک روح خشمگین به آرامش رسیده و از این جهان می رود تا افراد بیشتری صدمه نبینند. برای همین هم سم و دین مدتی طولانی در درستی یا اشتباهی کاری که کردند با هم بحث می کنند و در پایان دین به سم هشدار می دهد در فکر دست زدن به دیواری که مرگ در ذهنش ایجاد کرده نباشد.

سریال سوپرنچرال و درستی انتخاب ها

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

صفحه پکیج ها

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر