طبیعت گردی در کشور ایرلند شمالی

     در کشور ایرلند شمالی می توانید با شگفتی های طبیعی زیادی مواجه شوید. ایرلند شمالی نیز مانند بسیاری از کشور های اروپایی دارای طبیعت و حیات وحش گسترده و جذابی می باشد. پس اگر قصد شما سفر به این کشور سرسبز و زیبا است پیشنهاد ما این است که راهنمای طبیعت گردی ایرلند شمالی را از دست ندهید تا با بهترین مناطق با چشم انداز های لذت بخش آشنا شوید.

راه صخره ای گوبینز: مسیر صخره ای گوبینز، یک تجربه ی عالی برای تمامی مسافر ها در جزیره ی زیبای آنتریم است. در این مسیر می توانید پل های مختلف، غار های قدیمی و جالب و برخی تونل ها را مشاهده کنید. کلیسای بسیار زیبای گوبینز نیز در این مسیر قرار دارد که در سال 1902 افتتاح شده است. این مسیر دل نشین را به عنوان یکی از اولویت های بازدید خود فراموش نکنید.

پارک آنتریم: پارک بزرگ آنتریم واقع در نردیکی ساحل لوه، یک مکان محبوب و بی نظیر برای بازدید کنندگان و مردم کشور ایرلند شمالی در تمام اوقات سال است. در این پارک می توانید به فعالیت های جذاب از جمله قایق رانی در یک گذر گاه مدرن بپردازید. این مکان نقطه توقفی برای بازدید کنندگان کشور نیز می باشد.

پارک کارن فاناک: این پارک از معدود پارک های ملی کشور است و مساحتی حدود صد و نود هکتار دارد. جاذبه های هنری و سرگرمی کارن فاناک شما را شگفت زده خواهد کرد. این پارک ملی محل بسیار مهمی برای زندگی حیواناتی از جمله پستان داران می باشد.

پارک ملی دلامونت: در محیطی آرام و روستایی می توانید در پارک ملی زیبای دلامونت به تفریح و گردش بپردازید. پارک دارای امکاناتی از جمله جنگل ها و مراتع، زمین بسکتبال و مسیر های پیاده روی می باشد. نام این مسیر های پیاده روی عبارت اند از مولاق، استرانگ فورد، کوربالی و لانگ والک که مسیر های طولانی نیز می باشند. همچنین قایق رانی هم از فعالیت های محبوب دلامونت است.

محل پرنده ها در جزیره ی کپ لند: جزایر کپ لند از جزایر سه گانه ی کشور ایرلند شمالی می باشد. این سه جزیره همواره مقصد مهمی برای توریست ها و گردشگر های علاقه مند به محیط های چشم نواز بوده است. یکی از ویژگی های جالب این جزیره وجود گونه های مختلف پرنده در آن است. در حالی که برای گذراندن یک روز آرام و بی دغدغه به کپ لند آمده اید، می توانید از پرنده های زیبای آن نیز دیدن کنید.

مسیر ساحلی شمالی: یکی از بهترین مسیر های ساحلی در ایرلند، در منطقه ی شمال این کشور واقع شده است.این مکان در نزدیکی ساحل جنوبی شهر بلفاست قرار دارد و در آن می توانید علاوه بر پیاده روی و یا دوچرخه سواری، به تماشای محیط زیبا و چشم انداز های فراوان آن نیز بپردازید.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

سیکاندرا در هندوستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر