ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عجیب ترین موزه های ژاپن

ژاپن از جمله کشورهایی است که جاذبه های زیادی دارد. در این مقاله قصد داریم با برخی از موزه های این کشور که بسیار هم عجیب و غریب هستند، آشنا شویم.

موزه ی فاضلاب، توکیو

موزه ی فاضلاب می تواند یکی از عجیب ترین و جالب ترین موزه های ژاپن باشد که در مورد تصفیه ی آب های استفاده شده و فاضلاب این کشور است. در داخل این موزه نمایشگاه هایی نیز برگزار می شود و بخش های مختلفی نیز دارد. یکی از بخش های جالب این موزه نیز در 25 متری زیر زمین واقع شده است و شما می توانید بر روی پلی که از یک تونل واقعی فاضلاب می گذرد بایستید و همه چیز را تماشا کنید.

عجیب ترین موزه های ژاپن

موزه ی رامن، یوکوهاما

رامن یکی از غذاهای ملی ژاپن است و شاید برای شما جالب باشد که بدانید در این کشور یک موزه برای غذای ملی آن وجود دارد. رامن تنوع زیادی دارد و در این موزه سعی شده است که همه ی انواع این غذا پوشش داده شود. ساختمان این موزه در دو طبقه است و در داخل آن فروشنده هایی نیز قرار دارند که دستورهای منحصر به فرد خود برای تهیه ی این غذا را به بازدید کننده ها توضیح می دهند.

عجیب ترین موزه های ژاپن

موزه ی نمک و تنباکو، توکیو

موزه ی نمک و تنباکو نیز یکی از موزه های عجیب کشور ژاپن است. در این موزه نمایشگاه های دائمی جالبی برگزار می شود که در مورد دنیای نمک و تقاوت نمک ژاپنی ها و کشورهای دیگر است. نمک و تنباکو در کشور ژاپن پیشینه ی تاریخی مشترکی دارند و به همین دلیل است که در این موزه در کنار هم قرار گرفته اند.

عجیب ترین موزه های ژاپن

موزه ی گربه، ایتو

ژاپنی ها به گربه علاقه ی زیادی دارند و حتی در کشورشان خیابانی به نام گربه نیز دارند. به همین دلیل است که آن ها در شهر ایتو که در نزدیکی توکیو قرار دارد، موزه ای به نام موزه ی گربه دارند. در این موزه انواع مختلفی از گربه ها به صورت تاکسیدرمی شده و عروسک های گربه قرار دارد. نمایشگاه هایی نیز در این موزه برگزار می شود که از جذابیت خاص خود برخوردارند. در این موزه پنجاه گربه نیز وجود دارد که شما می توانید از آن بازدید کرده و با آن ها بازی کنید.

عجیب ترین موزه های ژاپن

موزه ی تریک آرت، توکیو

یکی از جالب ترین موزه های ژاپن، موزه ی تریک آرت است. این موزه شامل هنرهای تعاملی و خطای دید است که باعث شده است محلی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت باشد. در این موزه همچنین مکانی قرار دارد که در آن شما می توانید با تاریخ ژاپن آشنا شوید.

عجیب ترین موزه های ژاپن

موزه ی کاپ نودل، یوکوهاما

این موزه بیشتر به یک مکان هنری فوق مدرن شبیه است و بسیار جذاب است. در داخل این موزه یک سینمای کوچک نیز وجود دارد که در مورد تاریخچه ی نودل فیلم هایی را به نمایش می گذارد. یکی از قسمت های جذاب این موزه، بخشی است که شما می توانید در آن نودل مورد علاقه ی خودتان را تولید کنید.

عجیب ترین موزه های ژاپن

موزه ی کیوپی مایو، توکیو

سس مایونز نیز یکی دیگر از موارد خوراکی مورد علاقه ی ژاپنی ها است. به همین دلیل است که در ژاپن موزه ای به این خوراکی اختصاص داده شده است. در این موزه یک گالری قرار دارد که در آن تاریخچه ی مایونز به نمایش گذاشته شده است. طراحی این هتل نیز بسیار جالب است. به عنوان مثال در این موزه راهرویی قرار دارد که از وسط بطری های مایونز عبور می کند. آزمایشگاهی برای تولید مایونز نیز در این موزه واقع شده است که یکی دیگر از بخش های جالب موزه است.

عجیب ترین موزه های ژاپن

موزه ی کاغذ، توکیو

یکی دیگر از موزه های جذاب ژاپن موزه ی کاغذ آن است که در شهر توکیو واقع شده است. این موزه برای افرادی که به اوریگامی علاقه دارند نیز بسیار جالب است.

عجیب ترین موزه های ژاپن

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

موزه آثار خطی ارمنستان

موزه پرنس ویلز هند

موزه ویکتوریا هند

موزه هنر آجارا گرجستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد