عوامل مرگ زود به هنگام زنان بریتانیایی به دلیل سبک زندگی غلط

طی تحقیقاتی که به عمل آمده است بیشتر زنان بریتانیایی بر اثر کشیدن سیگار و خوردن مشروبات الکلی دچار مرگ زود رس می شوند. بیشتر مرگ این زنان در میانگین سن های 30 الی 45 سالگی رخ می دهد، و علت آن نحوه مصرف سیگار و مشروبات الکلی به سبک مردان می باشد. این سبک زندگی غلط  در این گونه زنان سبب به وجود آمدن بیماری هایی نظیر سرطان، دیابت و بیماری های قلبی و عروقی در آنها است.

عوامل مرگ زود به هنگام زنان بریتانیایی به دلیل سبک زندگی غلط
بر اساس این آمار زنان بریتانیایی رتبه چهارم را برای مرگ زود هنگام به دلیل این گونه مصرف مشروبات در بین سایر زنان به خود اختصاص داده اند. و احتمال اینکه یک زن سی ساله بریتانیایی نسبت به یک زن هفتاد ساله برای استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی در این کشور بمیرد، نه درصد بیشتر از زنان سایر کشورهای غربی است که کشورهای آمریکا، هلند و دانمارک در رتبه های اول تا سوم قرار می گیرند.

عوامل مرگ زود به هنگام زنان بریتانیایی به دلیل سبک زندگی غلط
به گفته مدیر گروه تحقیقاتی لندن در این زمینه بیشتر سبک زندگی غلط زنان بریتانیایی که پیش از این فقط مختص مردان آن بوده است،  رواج بیشتر و زیادتری یافته است. به همین دلیل درصد بالایی از زنان به خاطر همین شیوه غلط در سبک زندگی و مصرف دخانیات و الکل جان خود را از دست می دهند. زیرا که اگر زنان نیز به مانند مردان زندگی کنند، مثل آنها نیز جان می سپارند.

عوامل مرگ زود به هنگام زنان بریتانیایی به دلیل سبک زندگی غلط
در حال حاضر مردانی که بر اثر نوشیدن نوشیدن الکل و استعمال دخانیات می میرند 13 درصد بیشتر از زنان می باشند. و امروزه از صد هزار نفر مردم بریتانیایی  57 نفر مرد و 37 هزار زن بر اثر کشیدن سیگار و مصرف مشروبات الکلی و روش زندگی غلط  جان خود را از دست می دهند که فقط میانگین عمر آنها بین سی تا هفتاد سال است. در کشور انگلیس روز به روز اثر این گونه عادات و سبک زندگی به شیوه مردان بیشتر هم می شود.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا

تلاش فیزیکدان ها برای انجام آزمایشی غیرممکن تبدیل نور به ماد

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر