آشنایی با باغ مونه در فرانسه، از زیبا ترین باغ های جهان

 باغ مونه را می توان از بهترین و پر طرفدار ترین مناطق گردشگری در فرانسه خواند. این باغ در منطقه ی گیورنی واقع است. نام این باغ از کلود مونه، یکی از معروف ترین نقاش های تاریخ و بنیان گذار سبک امپر سیونیست فرانسوی گرفته شده است. حتی اگر کارشناس نقاشی نیز نباشید حتما نام او را برای یک بار هم که شده در طول زندگی شنیده اید. امپر سیونیست ها یک سبک منحصر به فرد برای نقاشی از طبیعت را ارائه کرده اند. مونه نیز با نقاشی های خود از فصل های مختلف با بهره گیری از همین سبک توانست تا شهرت زیادی را کسب کند.

  گفتنی است که از سال 1883 تا 1926 که مونه در گذشت، این شخص در روستای گیورنی در اطراف این باغ زیبا در خانه ای کوچک سکونت داشته است. او از این باغ برای بهترین و مشهور ترین کار های هنری خود استفاده کرده بود و از آن ها الهام می گرفته است. از معروف ترین آثار او می توان به نیلوفر های آبی در همین باغ اشاره کرد که توانست محبوبیت زیادی را کسب کند.

آشنایی با باغ مونه در فرانسه، از زیبا ترین باغ های جهان

 هنگامی که به منطقه ی گیورنی می رسید می توانید این مسیر را تا باغ ادامه دهید و از این مسیر پیاده روی فوق العاده زیبا لذت ببرید. حتی می توانید از آثار هنری و نقاشی های مشهور نیز دیدن کنید. این می تواند بهترین تجربه برای سفر به پاریس برای شما باشد. روستای کوچک و زیبای گیورنی در حدود هشتاد کیلومتری شهر پاریس واقع است. دو راه خوب برای ورود به این روستا و تماشای باغ مونه از ظریق شهر پاریس وجود دارد. احتمالا بهترین راه ممکن با ماشین شخصی است که حدود یک ساعت زمان می برد که شما به این روستا برسید و راه دیگر برای جا به جایی با قطار است. شما باید از ایستگاه لازار در پاریس به ورنون بروید که در حدود چهل و پنج دقیقه زمان خواهد برد. اتفاقا یکی از مشهور ترین نقاشی های مونه از ایستگاه سنت لازار است که این اثر زیبا را در سال 1877 کشیده است. هنگامی که به ورنون می رسید جمعیت را دنبال کرده و سوار اتوبوس هایی با مقصد گیورنی شوید. هزینه ی این جا به جایی به طور کلی هشت یورو خواهد شد.

آشنایی با باغ مونه در فرانسه، از زیبا ترین باغ های جهان

 باغ مونه از 28 مارس تا 1 نوامبر از ساعت نه و نیم صبح تا شش بعد از ظهر بر روی علاقه مندان به بازدید باز است. هزینه ی بلیت برای بزرگ سالان حدود نه و نیم یورو استو شما می توانید بلیت خود را با دیگر موزه ها ترکیب کرده و از آن استفاده کنید تا تخفیفی هم بگیرید. بهترین زمان برای بازدید در طول ماه ژوئن است. در این زمان شکوفه های باغ کامل است و می تواند سفر را برای شما دل نشین تر سازد. 

آشنایی با باغ مونه در فرانسه، از زیبا ترین باغ های جهان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

هتل جهان مشهد

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر