فستیوال بین المللی آتش بازی پاتایا - 5.0 out of 5 based on 1 vote
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فستیوال بین المللی آتش بازی پاتایا

هر سال در سرتاسر دنیا، جشنواره‌های متعددی برگزار می‌شود. یکی از جشنواره های پرطرفدار، جشنواره بین المللی آتش بازی پاتایا Pattaya International Fireworks Festival است. تاریخ برگزاری این جشنواره در سال 2019، 24 و 25 ماه می (مصادف با 3 و 4 خرداد ماه) می باشد که در کنار ساحل اصلی پاتایا برگزار می شود. شما در این جشنواره، شاهد آتش بازی های بی نظیری هستید. البته برنامه های مفرحی دیگری هم در این جشنواره برگزار می شود که شامل کنسرت، موسیقی، رقص سنتی و... نیز می باشد.

فستیوال بین المللی آتش بازی پاتایا

اگر قصد دارید در این جشنواره شرکت کنید؛ باید راس ساعت ..:18 در ساحل اصلی پاتایا حضور داشته باشید. جشنواره بین المللی آتش بازی پاتایا به دو بخش تقسیم می‌شود، بخش اول با آتش بازی نمایندگان هر کشور آغاز می گردد و پس از حدود 45 دقیقه، آتش بازی اصلی شروع می شود. در واقع بخش اصلی، نوعی مسابقه است و کشوری که بهترین آتش بازی را به نمایش بگذارد، برنده‌ی میدان خواهد بود. پیشنهاد می کنیم حتما در این جشنواره شرکت کنید تا علاوه بر شادی، با فرهنگ های سایر کشور ها نیز آشنا شوید. بهتر است از یک تا دو ساعت قبل از شروع جشن، در محل حضور داشته باشید تا بتوانید بهترین مکان را برای خود پیدا کنید. مدت زمان این جشنواره، 5 ساعت می باشد.

فستیوال بین المللی آتش بازی پاتایا

اگر قصد دارید برای این جشنواره، به پاتایا بروید، لازم نیست نگران محل اقامت خود باشید؛ زیرا هتل های زیادی در این شهر وجود دارند که به دلیل این فستیوال، تخفیف‌هایی را برای گردشگران در نظر می‌گیرند. این فستیوال، یکی از مهمترین جشنواره‌های تایلند می باشد که هر سال افراد بسیاری از سراسر دنیا در این جشنواره شرکت می کنند. این فستیوال مهیج و شاد، برای افرادی که به دنبال هیجان و رقابت هستند، فرصت خوبی می باشد.

فستیوال بین المللی آتش بازی پاتایا

اگر قصد دارید در خرداد ماه به پاتایا سفر کرده و در این فستیوال شرکت کنید، فقط کافیست به محوطه خارجی مرکز خرید فستیوال مال the Central Festival Shopping Mall بروید و اوقات فراموش نشدنی را سپری کنید. اگر قصد سفر به بانکوک را دارید، می توانید در عرض یک ساعت خود را به پاتایا برسانید و در این رویداد شرکت نمایید.
اگر تا به حال در این فستیوال یا جشنواره‌های مشابه شرکت کرده‌اید، خوشحال می شویم خاطرات خود را با ما در میان بگذارید.

فستیوال بین المللی آتش بازی پاتایا

فستیوال بین المللی آتش بازی پاتایا

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

هتل فستیوال کوش آداسی

هتل پاتایا سنتر تایلند

هتل بین المللی دریا قشم

پارک آبی پاتایا تایلند

خانه مقدس حقیقت پاتایا تایلند

دنیای زیر آب پاتایا تایلند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد