ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فواید بوسیدن همسر را از دست ندهید

فواید بوسیدن همسر را از دست ندهید
بوسیدن در زندگی مشترک بسیار مهم است. هنر بوسیدن و نوازش کردن بسیار اهمیت دارد و باید این هنر را آموخت. در روابط عاطفی و جنسی خود از بوسه و نوازش استفاده کنید. گاهی یك رابطه جنسی میتواند تنها در بوسه های گرم و رمانتیک و نوازش خلاصه شود. اگر بخواهیم در مورد تاریخچه بوسیدن توضیح دهیم، باید گفت، بوسه ای که امروزه به این شکل رواج پیدا کرده، برای اولین بار در میان رومی ها شهرت پیدا کرد. رومی ها در هنگام سلام کردن یکدیگر را می بوسیدند، انگشتر و حلقه ای که بر دست رهبران قومشان بوده را می بوسیدند و مجسمه های خدایان خود را نیز می بوسیدند و با این کار مطیع بودن و حس احترام خود را به طرف مقابل انتقال می دادند. رومی ها به سرعت متوجه شدند که بوسه در شرایط مختلف می تواند معانی متفاوتی را در برداشته باشد، به همین دلیل برای انواع بوسه ها، نام های مختلفی انتخاب کردند. در این مطلب فواید بوسیدن را برای شما توضیح می دهیم.
فشار خون را کاهش می‌دهد

فواید بوسیدن همسر را از دست ندهید
بوسیدن باعث گشاد شدن رگ های خونی در نتیجه کاهش فشار خون می شود. بوسیدن در افرادی که فشار خون بالا دارند، هم موثر است و به آنها کمک می کند که فشار خون متعدلی داشته باشند. بنابراین بوسیدن می‌تواند با تسکین فیزیکی و کم کردن استرس، باعث کاهش فشار خون شود.
باعث سلامت  دهان و دندان می شود
بوسه منجر به افزایش ترشح بزاقی و در نتیجه باعث افزایش انتشار آنزیم‌هایی می‌شود که پلاک‌های موجود در دندان‌ها را پاک می‌کنند و به این ترتیب از پوسیدگی دندان جلوگیری می‌کند. این آنزیم‌ها با باکتری‌های حفره‌ی دهان مبارزه می‌کنند.
سردرد و میگرن را آرام می کند

فواید بوسیدن همسر را از دست ندهید
بوسیدن می‌تواند باعث  گشاد شدن عروق خونی و آزاد شدن آنزیم های دوپامین، سروتونین و اندورفین شود و به این ترتیب سردردهای تنشی و میگرن را از شما دور کند. بنابراین با بوسیدن، می‌توانید از داروهای مسکن و سوماتریپتان دوری کنید.
از بین بردن استرس
یک بوسه عاشقانه، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرس  به شمار می رود. هنگامی که دو نفر همدیگر را می بوسند و لب ها در حالت بوسیدن قرار می گیرند، تقریباً دهان حالت لبخند زدن را به خود می گیرد، و از آنجایی که احساسات و حرکات بدنی انسان با هم ارتباط نزدیکی دارند، تقریباً غیر ممکن است که یک نفر هم لبخند بزند و هم استرس داشته باشد. در عین حال باید به این نکته هم توجه داشت که تنفس در زمان بوسیدن عمیق تر می شود، عضلات چشم شل شده و در راحت ترین حالت خود قرار می گیرند. این امر بهترین تکنیک برای قطع ارتباط با دنیای پر هیاهوی بیرونی و ریلکس شدن است.
کاهش روند پیری

فواید بوسیدن همسر را از دست ندهید
بوسیدن به شما کمک می کند تا قدرت ماهیچه های فک و چانه همچنان حفظ شود، به همین دلیل میزان ایجاد چین و چروک در آنها پایین کاهش پیدا می کند. این مورد یکی از مهم ترین مزایای بوسیدن به شمار می رود.
افزایش اعتماد به نفس
یک بوسه عاشقانه با همسرتان می تواند حس خوبی را در شما ایجاد کند. زیرا در زمان بوسیدن،  شاد هستید و  هنگامی که خوشحال باشید، احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد و این امر سبب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما می شود. حتما در این روز چند بار همسر خود را بوسید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

روش جدید هدف قرار دادن تومورها با استفاده از نانوتکنولوژی

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد