ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فیلتر پیام رسانی ایرانی گپ توسط آل سعود

چندی پیش بر اساس توافقی که بین سازمان حج و زیارت پیام رسان ایرانی گپ انجام گرفته بود قرار بود در مراسم حج امسال این پیام رسان داخلی خدمات گوناگونی را برای حجاج ایرانی فراهم آورد.

 

فیلتر پیام رسانی ایرانی گپ توسط آل سعود
در مراسم حج امسال قرار است بیش از ۸۰ هزار نفر از هم وطنان برای به جا آوردن مراسم حج به عربستان سعودی اعزام شوند. بر همین اساس پیامکی برای حجاج ایرانی ارسال شده بود که از آنها خواسته بود پیام‌رسان ایرانی گپ را روی گوشی‌های هوشمند خود نصب کنند.
همانطور که می دانید پیام‌رسان ایرانی گپ حدود ۳ میلیون کاربر دارد و مدیران این پیام‌رسان تلاش کرده بودند از مراسم حج به منظور افزایش تعداد کاربران خود استفاده کند. بر همین اساس است که مدیر پیام‌رسان گپ اعلام کرده بود توافقی میان سازمان حج و اوقاف و پیام‌رسان گپ به امضا رسیده است.
این درحالی است که تعداد زیادی از حجاج ایرانی سن بالایی دارند و کار کردن با اپ‌ها و پیام‌رسان‌ها برای آنها دشوار است. از سوی دیگر نیز گفته می‌شود خدمات پیام رسان گپ، چندان هم مناسب نیست و کاربران همچنان با مشکلات و معضلاتی بیشماری روبرو هستند و اطلاعات کاملی در رابطه با سفر حج را در اختیار کاربران قرار نمی دهد.

 

فیلتر پیام رسانی ایرانی گپ توسط آل سعود
حتی در پیامک ارسالی برای حجاج آمده بود در صورتی که از گوشی هوشمند استفاده نمی کنند، پیام رسان گپ را بر روی گوشی هوشمند اطرافیان خود نصب کنند و با عضویت در کانال حج و اوقاف به اطلاعات مورد نیاز برای سفر خود دسترسی یابند. به نظر می رسد تمام این تلاش ها برای افزایش کاربران این پیام رسان بوده است.
اما چند روز پیش عربستان سعودی، بدون انتشار هیچ گزارشی، پیام‌رسان ایرانی گپ را فیلتر کرد و دسترسی به این پیام‌رسان ایرانی در عربستان سعودی به طور کل مسدود شد. به گفته مهدی انجیدنی، مدیر پیام رسان ایرانی گپ با این اقدام دولت آل سعود به طور کلی این پیام رسان در عربستان از دسترس خارج شد و این در حالی است که دولت آل سعود هیچ گونه واکنشی نسبت به انتشار این خبر و این موضوع از خود نشان نداده است

 

فیلتر پیام رسانی ایرانی گپ توسط آل سعود

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آل سیزن استانبول

رستوران ایرانی شیروان ارمنستان

رستوران ایرانی آریا ارمنستان

رستوران ایرانی شیراز سنگاپور مالزی

مرکز خرید آل سیزن پلیس بانکوک تایلند

مشکلات سفره ی خانواده های ایرانی امروز از دیدگاه طب سنتی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد