قصه های من و خواهرم (3)

یکی بود یکی نبود غیر از خدای مهربون هیچکس نبود. من پرنا هستم و میخام یک ماجرای دیگه از خودم و خواهرم براتون تعریف کنم ، البته این داستان در مورد خودمه . ماجرا از اینجا شروع شد که تابستون شروع شده بود و من عاشق دورچرخه سواری بودم ولی هنوز دوچرخه نداشتم اما بابام بهم قول داده بود، همین تابستون برام دوچرخه بخره و من هروز منتظر بودم که بابام با دورچرخه به خونه برگرده و بلاخره به ارزوم رسیدم و بابام برام یک دورچه آبی رنگ خرید .

قصه های من و خواهرم (3)

هرروز صبح به حیاط میرفتم ولی فقط دوچرخه ام رو تمیز میکردم چون هنوز بلد نبودم دو چرخه سواری کنم . یک عصر پنجشنبه که بابام خونه بود ، قرار شد با هم توی حیاط بریم و با کمکش دوچرخه سواری یاد بگیرم . من از ذوقم از ظهر توی حیاط بودم و منتظر بابام نشستم ولی نتونستم زیاد صبر کنم و سوار دوچرخه شدم ولی تا سوار شدم ، زمین خوردم و پایم زخم شد. 

قصه های من و خواهرم (3)

برای بار دوم سوار دوچرخه شدم و باز به زمین خوردم ولی ناامید نشدم . یادمه بابام بهم میگفت: خواستن ، توانستن است و برای رسیدن به هدفت باید خیلی تلاش کنی و اگه بار اول شکست خوردی باز هم تلاش کن و من هربار که با دورچه به زمین میخوردم باز بلند میشدم و هربار مسافت بیشتری با دوچرخه طی میکردم و بلاخره بعد از چند ساعت ، زمین خوردن ، دوچرخه سواری یاد گرفتم . درنا که تازه به حیاط اومده بود با صدای بلند فریاد و گفت : کی بهت یاد داده دوچرخه سواری کنی ؟ و بعد بابام رو صدا زد . بابام با عجله به حیاط اومد و وقتی منو دید که دوچرخه سواری میکنم با خوشحالی به سمتم دوید و منو بغل کرد و بهم گفت: ببخشید که نتونستم کمکت کنم ولی بهت افتخار میکنم که تونستی به تنهایی دوچرخه سواری یاد بگیری به قول معروف خواستن ، توانستن است ، حالا هم بیا باهم به خانه برویم تا دست و پاهاتو که زخمی کردی، چسب بزنم . تا یک داستان دیگه از من و خواهرم خدانگهدار.

قصه های من و خواهرم (3)

مطالب مرتبط:

قصه های من و خواهرم (1)

قصه های من و خواهرم (2)

قصه های من و خواهرم (3)

قصه های من و خواهرم (4)

قصه های من و خواهرم (5)

قصه های من و خواهرم (6)

قصه های من و خواهرم (7)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر