قصه های من و خواهرم (4)

یکی بود یکی نبود غیر از خدای مهربون هیچکس نبود . من پرنا هستم و میخام یک ماجرای دیگه از خودم و خواهرم براتون تعریف کنم .داستان از اینجا شروع شد که ، یک صبح قشنگ بهاری که با مامانم و درنا صبحانه میخوریم وقتی لقمه نون و پنیر رو داخل دهانم گذاشتم ،یکهو دندونم درد گرفت، سریع از پای سفره بلند شدم و جلوی آینه رفتم و متوجه شدم یکی از دندون هایم لق شده .مامانم صدام زد و گفت : پری کوچولوی من ، نگران نباش وقتی این دندونت بیافته سریع یک دندون جدید به جاش در میاد .

قصه های من و خواهرم (4)

درنا خندید و گفت: وقتی دندونت افتاد ، بهت میگم خاله پیرزن . مامانم نگاهی به درنا کرد و گفت: درنا خانم؛ در شش سالگی دندان های شیری می افتد و به جایش دندان های جدید در میاد .خودت هم پارسال دو تا از دندان هایت افتاد، پس بهتره خواهرت رو اذیت نکنی .از اون روز به بعد من هرچیزی که می خواستم بخورم ، دندونم درد میگرفت و سعی میکردم کمتر غذا بخورم .حتی یک شب خواب دیدم که دندونم باهام حرف میزنه و میگه: پرنا جونم ؛ دیگه باید با من خداحافظی کنی ولی قول میدم وقتی من افتادم زود دوباه برگردم. 

قصه های من و خواهرم (4)

خلاصه یک هفته از این ماجرا میگذشت و من هنوز دندونم نیافتاده بود. یک روز صبح که مشغول نقاشی کشیدن بودم ، درنا وارد اتاق شد و بهم گفت: پرنا جونم؛ بیا این سیب رو بخور ، خیلی خوشمزه ست . منم سیب رو ازش گرفتم و گاز زدم .وقتی سیب رو کامل خوردم .درنا با خنده بهم گفت : حالا دندون هایت رو بهم نشون بده . من هم با تعجب دندون هایم رو نشون دادم و درنا با صدای بلند فریاد زد و گفت: دندونت افتاد .اصلا درد نداشت ! من به سرعت به سمت آینه رفتم و جای خالی دندونم رو دیدم و با تعجب به درنا گفتم: دندونم کجا افتاده ؟ و با درنا کل اتاق رو گشتیم ولی پیداش نکردیم .خلاصه دندونم بلاخره افتاد و چند ماه بعد یک دندون خوشگل دیگه جاش در اومد ولی هیچوقت اون دندون شیری رو پیدا نکردم .شما میدونید دندونم کجاست؟ تا یک ماجرای دیگه خدانگهدار.

قصه های من و خواهرم (4)

مطالب مرتبط:

قصه های من و خواهرم (1)

قصه های من و خواهرم (2)

قصه های من و خواهرم (3)

قصه های من و خواهرم (4)

قصه های من و خواهرم (5)

قصه های من و خواهرم (6)

قصه های من و خواهرم (7)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد